کد خبر: 718763 A

فراخوان داستان کوتاه پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان و دانشجویان گروههای مربوطه، توسط انتشارات نظام‌الملک منتشر شد.

به گزارش ایلنا، فراخوان داستان کوتاه پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان و دانشجویان گروههای مربوطه، توسط انتشارات نظام‌الملک منتشر شد؛ متن فراخوان به این شرح است:

دوستان و همکاران عزیزم؛ این تنها یک فراخوان ساده نیست، بلکه تلاشی است تا در این روزهای سرد و سخت که ابرهای تیره به ناحق بر جامعه پزشکی سایه انداختهاند بتوانیم با یاری هم گوشهای از زندگی، رنج و شادی، عشق و اندوه و حتی روح یک پزشک را به مردمانمان نشان دهیم؛ باشد تا ما را آنگونه که هستیم ببینند و از بسیاری قضاوتهای نادرست رها شویم، چه‌بسا پیوندمان با جامعه محکمتر شود. من؛ یک دوست؛ از شما همکاران عزیزم که نیک میدانم در میانتان نویسندگان و شاعران چیره دستی، گمنام هستند؛ تقاضا میکنم داستانهای کوتاه خودتان را تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۸ از راههای زیر به ما برسانید:

شرایط شرکت در فراخوان:

۱- داستان کوتاه با موضوع آزاد حداکثر ۳۰۰۰ کلمه و تایپ شده در قالب word یا  pdf  تا حداکثر سه اثر برای هر شرکت کننده. لطفا در پایان هر اثر، اسم، آدرس و شماره تماس نویسنده جداگانه ذکر شود.

داستان ارسالی قبلا در جایی منتشر نشده باشد.

جهت ارتباط با انتشارات نظام الملک از طریق زیر می توانید اقدام کنید:

نشانی ایمیل:khajepour.nezamolmolk@gmail.com

نشانی پستی: تهران،خیابان انقلاب، خیابان ۱۲فروردین، کوچه مهر، پلاک ۱۶

تلفن: ۶۶۴۰۰۱۶۰ نمابر: ۶۶۴۱۳۵۱۵ تلگرام: 09192711526

داستانهای شما پس از پایان مهلت فراخوان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در نهایت داستانهای انتخاب شده در قالب یک کتاب چاپ خواهد شد.

داستان کوتاه داستان کوتاه داستان کوتاه پزشکان انتشارات نظام‌الملک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر