کد خبر: 718751 A

پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده و طراحی آن را شایان کیانی برعهده داشته منتشر شد.

به گزارش ایلنا، نمایش «ضن» که نویسنده، طراح و کارگردان آن مهیار احمدی است با حضور هشت بازیگر زن نگاهی متفاوت به معضلات زنان، تعرضات و... در جامعه امروز دارد.

بازیگران این نمایش برکه بذری، مهسا باوفا، آیدا رزاق‌زاده، گیز طاهایی، شیرین کاشفی، نوشین کریمی، فرشته مرعشی و محیا نمازی هستند.

تهیه‌کننده و مجری طرح این اثر نمایشی محمدرضا منصور، مدیر تولید آن عادل شادرو و دستیاران کارگردان علیرضا نصرالله‌زاده و سوگند انتظاری هستند. طراح لباس حمیرا کامل، طراح گریم بهاره اسدی، آهنگساز امیر موسوی، منشی صحنه سوگند انتظاری، روابط عمومی و تبلیغات زهرا شایانفر اعلام شده‌‌اند.

در گروه موسیقی این نمایش که به طور زنده اجرا می‌کند ستاره سادات اخوی نوازنده پیانو، سارا حسین غانمی نوازنده ویولا، مهیا نامداری نوازنده ویلن سل و مهسا رستمی نوازنده ویولن هستند. تیزر این نمایش نیز با طراحی مهیار احمدی، تدوین مجتبی حسینی و نریشن الهه پرسون ساخته شده است.

این نمایش از اول بهمن ۱۳۹۷ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت  www.tiwall.com نسبت به خرید بلیت این نمایش اقدام کنند.

بهای بلیت این نمایش برای سه روز اول اجرا از اول تا سوم بهمن ماه با ۲۵ درصد تخفیف ارائه شده است.

22(1)

پوستر نمایش «ضَن» رونمایی شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر