کد خبر: 718682 A

سمینار پژوهشی «بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی» به همت دبیرخانه‌ی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر و با سخنرانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، در این سمینار یک روزه که شنبه ۶ بهمن ماه ۱۳۹۷ در تالار کنفرانس تئاتر شهر برگزار خواهد شد، ۱۰ پژوهشگر منتخب، مقالات پژوهشی خود را ارائه خواهند کرد.

به گفته‌ی مهدی حامد سقائیان (دبیر علمی سمینار پژوهشی بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی) این سمینار پژوهشی از ۹ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت.

در این سمینار که با سخنرانی معاون امور هنری آغاز خواهد شد پژوهشگرانی هم‌چون بهروز بختیاری، نیلوفر زارع، محمدرضا رسولی، پریسا کیومرثی، آیدا حق نژاد، حمیدرضا افشار، سید حسین رسولی، سید محمد مداح حسینی، مرجان پورغلامحسین، میرمحمدرضا حیدری و غلامحسین دولت‌آبادی مقالات خود را ارائه می‌کنند. همچنین در پایان نشست موضوعی با عنوان "تئاتر ایران پس از انقلاب اسلامی" با حضور نصرا... قادری، مجید سرسنگی و مهرداد رایانی مخصوص برگزار خواهد شد. شرکت در این سمینار برای پژوهشگران و علاقمندان آزاد است.

این سمینار در ذیل برنامه‌های پیش‌بینی شده در بخش "چهل سالگی انقلاب اسلامی است" است که مدیریت آن را رضا صمدپور برعهده دارد.

سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند از ۲۲ بهمن تا ۴ اسفند برگزار خواهد شد.

Jadval copy

برگزاری سمینار پژوهشی بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی در جشنواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر