کد خبر: 717969 A

پیش‌فروش بلیت سینماهای مردمی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ساعت ۱۰ صبح روز گذشته به صورت اینترنتی آغاز شد.

به گزارش ایلنا، طبق اعلام روابط عمومی جشنواره، در یک ساعت ابتدایی، بیش از ۱۰ هزار سری بلیت به فروش رفته که این تعداد نسبت به زمان مشابه سال گذشته، ۲۰ درصد افزایش داشته است.

معاون اجرایی سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از سینماهای تازه تاسیس گفت: تا این لحظه استقبال از تمامی سینماها از جمله تماشا، ماندانا، راگا و کیان بسیار خوب بود و سینماهایی مانند ایران مال که اولین اکران را تجربه می‌کنند نیز در ساعات اولیه با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شدهاند.

مدیرکل روابط عمومی بازار بزرگ ایران ضمن ابراز خرسندی از استقبال مردم از پردیس سینمایی ایرانمال، امکانات رفاهی فراهم شده برای مردم را بسیار متنوع و عالی دانست و گفت: علاقمندان به هنر سینما امسال با امکاناتی متفاوت و در سطح جهانی در صنعت سینما مواجه خواهند شد. حضور در مجموعه عظیم تاریخی-فرهنگی ایران‌مال غرور ایرانیان را برخواهد انگیخت و از حضور در بخش‌های متنوع آن شگفت‌زده خواهند شد.

وی در ادامه برخی از ویژگی‌های متمایز پردیس سینمایی ایران‌مال را این گونه توصیف کرد:

استفاده از دانش فنی و کاملترین روش‌ها در ایزولاسیون صوتی برای جداسازی و جلوگیری از تبادل صدا

طراحی داخلی سالن‌ها با جدیدترین روش‌های به‌روز دنیا در شش گروه کاملاً متمایز

برخورداری از بزرگترین سیستم ماسکینگ اتوماتیک  

مجهز بودن به بزرگترین پرده نمایش سیلور در ایران

امکان استفاده از دستگاه پخش فیلم دیجیتال با وضوح 4K

تعبیه دو ردیف صندلی VIP با قابلیت تنظیم موتورایز زیرپایی، زاویه تکیه‌گاه و امکانات جانبی

استفاده از سیستم مدیریت متمرکز کنترل پخش فیلم و کنترل سالن‌ها با قابلیت دریافت مستقیم فیلم از ماهواره و پخش همزمان در اکران‌های جهانی

وی در پایان افزود: امیدواریم در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، ظرفیت‌های فرهنگی ایران مال مانند سینما، از قوه به فعل درآید و شاهد حضور با نشاط هموطنان عزیز در این قطب جذاب گردشگری، فرهنگی، تفریحی، رفاهی و تجاری باشیم.

جشنواره فیلم فجر پردیس سینمایی ایران مال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر