کد خبر: 717327 A

در مراسم رونمایی از کتاب "نامه بفرزند" جدیدترین کتاب اسلامی ندوشن درخواست خوشنویسی لوگوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، توسط غلامحسین امیرخانی پدر خوشنویسی معاصر ایران از سوی این سازمان مطرح شد.

به گزارش ایلنا، در مراسم رونمایی از کتاب "نامه به فرزند" و گشایش نمایشگاه آثار استادان انجمن خوشنویسان ایران که عصر دیروز جمعه ۲۸ دی ماه در این مجموعه برگزار شد، درخواست خوشنویسی لوگوی سازمان میراث فرهنگی توسط غلامحسین امیرخانی از سوی محمدحسن طالبیان (معاون میراث فرهنگی) به نمایندگی از این سازمان مطرح شد که مورد استقبال امیرخانی قرار گرفت.

مجتبی سبزه (استاد برجسته انجمن خوشنویسان ایران) نیز در خصوص ضرورت انجام این کار گفت: آرم هر سازمان یا شرکتی ویترین معرفی آن سازمان است و سازمان میراث فرهنگی ایران که آثار هنری فاخر ایرانی را در موزه‌های خود جای داده ضرورت دارد برترین خوشنویس معاصر، آرم این سازمان را بازطراحی کند.   

طالبیان (معاون میراث فرهنگی کشور) در ادامه این مراسم گفت: بسیار خوشنودیم که استاد امیرخانی پذیرفته‌اند خوشنویسی لوگوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را انجام دهند که اصل آن را در موزه قرار خواهیم داد. از وی بابت این زحمت تشکر ویژه داریم.

 این درخواست پیرو پیشنهاد امیررضا شریف‌نیا (مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران) به علی اصغر مونسان (معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری) مبنی بر بازنویسی و بازطراحی لوگوی این سازمان مطرح شد که در مراسم روز گذشته از سوی معاون میراث فرهنگی کشور به نمایندگی از این سازمان اعلام شد.

سازمان میراث فرهنگی غلامحسین امیرخانی غلامحسین امیرخانی هنرمند خوشنویس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر