کد خبر: 715708 A

در اکران ویژه فیلم مارموز مطرح شد؛

اکران ویژه فیلم سینمایی مارموز به کارگردانی کمال تبریزی با حضور جمع زیادی از خانواده معلمان، خانواده شهدا و ایثارگران شب گذشته دوشنبه 24 دیماه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بیش از هزار نفر از خانواه شهدا، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان دوران دفاع مقدس و همچنین خانواده معلمان و انجمن اولیا و مربیان مدارس شهر تهران شب گذشته (24 دیماه) در جریان دو اکران جداگانه در پردیس کورش و باغ کتاب به تماشای فیلم مارموز نشستند.

جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده فیلم مارموز به نمایندگی از سازندگان آن با تشکر از حضور معلمان و خانواده‌های آنها در پردیس باغ کتاب گفت: فیلم مارموز تلاش دارد به صراحت شرایط سیاسی کشور و سیاستمدارانی را نقد کند که علاقه دارند از هر روشی برای ورود به عرصه سیاست و قدرت استفاده کنند و مردم برای آنها اولویت اول نیستند و فقط به فکر خودشان هستند.

وی ادامه داد: من و سازندگان فیلم در مارموز تلاش کردیم که نه طرفداری از اصولگرایان بکنیم و نه اصلاح‌طلب و همانگونه که خودمان طرفدار هیچکدام از این دو طیف نیستیم، خواستیم نشان دهیم که کسی موفق است که فارغ از مسائل سیاسی طرفدار مردم باشد و خود را سمت مردم ببیند.

تهیه‌کننده فیلم مارموز همچنین در جمع خانواده شهدا و ایثارگران در پردیس سینمایی کورش گفت: نباید فراموش کنیم که شرایط سیاسی مرتبط به من و شما و مردم است و خود ما تعیین‌کننده آن هستیم. هرچند در این شرایط برخی می‌خواهند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و خود را در جریان‌های مختلف قرار دهند و با عوام‌فریبی مردم از آنها سوءاستفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: هرچند مجوز این فیلم توسط نهادهای دولتی صادر شده است اما واقعیت این است که برخی افراد مجوز نمایش این فیلم را علیرغم میل باطنی خود امضا کردند.

فیلم سینمایی مارموز به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و با حضور بازیگرانی همچون حامد بهداد، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، رضا ناجی، مانی حقیقی، محمد بحرانی، عیسی یوسفی پور، سیاوش چراغی پور، مرتضی زارع، بهزاد قدیانلو، فرهان معین زاده همراه با گروه موسیقی «به مرانی» در سینماهای سراسر کشور اکران شده و به فروشی بیش از 5 میلیارد تومان دست یافته است.

کمال تبریزی فیلم مارموز برای برخی از سیاستمداران خودشان مهم هستند نه مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر