کد خبر: 714956 A

کتاب «تحول مفهوم سوژه در شناخت‌شناسی فمینیستی و نتایج سیاسی آن» توسط انتشارات البرز دانش درباره مضامین فلسفه سیاسی است که برای اولین بار این موضوع در ایران مطرح می‌شود.

به گزارش ایلنا، کتاب «تحول مفهوم سوژه در شناخت‌شناسی فمینیستی و نتایج سیاسی آن» توسط انتشارات البرز دانش منتشر شد. این کتاب درباره مضامین فلسفه سیاسی است که برای اولین بار این موضوع در ایران مطرح می‌شود.

سحر صنیعی در این کتاب موضوع فلسفی سوژه در اندیشه فمینیستی را پیگیری می‌کند که تحول مفهوم سوژه در شناخت‌شناسی فمینیستی بر حوزه‌های متفاوت اندیشه و عمل سیاسی و اجتماعی تاثیر می‌گذارد و آن را به سوی فاصله گرفتن از سلسله مراتبی شدن مرد سالار سوق می‌دهد.

نکته‌ای که سعی شد در این کتاب نشان داده شود این بود که تحول مفهوم سوژه بحث مهمی در فلسفه سیاسی بوده و می‌تواند بر بدنه شناخت از فمینیسم و مفاهیم سیاسی تاثیر به‌سزایی برجای بگذارد.

«تحول مفهوم سوژه در شناخت‌شناسی فمینیستی و نتایج سیاسی آن» تالیف سحر صنیعی، دانش‌آموخته دکتری علوم سیاسی با گرایش اندیشه سیاسی، در  ۱۵۵ صفحه در شمارگان ۵۰۰ جلد و با بهای ۱۵ هزار تومان با ویراستاری علمی (رضا شیرزادی)، ویراستاری ادبی (محسن ضیایی)، و طراحی جلد (نسا بیگی) از سوی انتشارات البرز دانش فردا به چاپ رسیده است.

فلسفه سوژه شناخت‌شناسی فمنیسم سحر صنیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر