کد خبر: 714939 A

جشن زادروز ۸۰ سالگی علی رفیعی کارگردان و طراح مطرح تئاتر ایران، شامگاه شنبه ۲۲ دی و با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری در تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش ایلنا،‌ شامگاه شنبه ۲۲ دی تالار وحدت علاوه بر میزبانی از اجرای نمایش «خانه برناردا آلبا» به کارگردانی علی رفیعی، پذیرای چهره‌های شناخته شده فرهنگی و هنری و همچنین معاون اول رئیس‌جمهور بود که به مناسبت جشن زادروز ۸۰ سالگی این هنرمند گردهم آمده بودند.

در این جشن که به همت گروه اجرای نمایش «خانه برناردا آلبا» و بنیاد رودکی برگزار شد، چند کلیپ تصویری از هنرمندان مختلف که درباره ویژگی‌های علی رفیعی سخن می‌گفتند و همچنین سال‌شماری از فعالیت‌های این کارگردان و طراح مطرح تئاتر ایران پخش شد.

همچنین ستاره اسکندری و افشین هاشمی نیز روی صحنه حضور پیدا کرده و در این مراسم اجراهایی کوتاه را روی صحنه تالار وحدت و در حضور علی رفیعی و گروه بازیگران نمایش «خانه برناردا آلبا» رقم زدند.

در ادامه نیز اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به همراه محمد مجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روی صحنه تالار وحدت حضور پیدا کرده و یک تابلوی نقاشی را به علی رفیعی تقدیم کردند.

در پایان نیز کارگردان مطرح ۵ دهه تئاتر ایران شمع ۸۰ سالگی خود را خاموش کرد و با حضور تعدادی از هنرمندان و بازیگران حاضر در تالار وحدت و همچنین گروه اجرایی «خانه برناردا آلبا» عکس یادگاری این جشن گرفته شد.

علی رفیعی جشن تولد علی رفیعی خانه برناردا آلبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر