کد خبر: 714402 A

جشنواره هنر و توریسم پرتغال که دهمین دوره از برگزاری این رویداد سینمایی را با محوریت توریسم به تازگی به پایان رسانده، بنا دارد بهترین فیلم‌های ۱۰ سال گذشته این رویداد سینمایی را در نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران به نمایش بگذارد.

به گزارش ایلنا، جشنواره هنر و توریسم پرتغال درنظر دارد در همکاری با بخش بین‌الملل نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران، بهترین فیلم‌های ۱۰ سال گذشته خود را در این جشنواره به نمایش بگذارد.

 هدف جشنواره هنر و توریسم پرتغال ایجاد رقابت جهانی برای به رسمیت شناختن بهترین‌های حوزه گردشگری و برندینگ است و بر همین اساس با جشنواره و رویدادهایی که در راستای معرفی محصولات و خدمات گردشگری بهینه که به شناخت بیشتر خلاقیت، نوآوری‌ها و احترام به گردشگر فعال هستند، همکاری می‌کنند.

همچنین پیش از این جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک، که شصت ویکمین دوره  خود را در ماه می سال ۲۰۱۹ برگزار می‌کند، فیلم‌های برگزیده ۲ دوره اخیر خود را جهت نمایش این آثار به نخستین جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران ارسال کرده است.

لازم به توضیح است جشنواره فیلم‌های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات، تقویت ایده‌های خلاق، انتخاب و معرفی عوامل تولیدکننده و آثار برتر شرکت‌ها تولیدکننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری، برپا خواهد شد.

این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه‌های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی، رسانه‌های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ  ۲۹ بهمن تا یکم اسفندماه برگزار می‌شود.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات برای شرایط شرکت در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران می‌توانند به وب سایت  www.taff.ir مراجعه کنند.

جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران جشنواره هنر و توریسم پرتغال رویداد سینمایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر