کد خبر: 712986 A

رئیس مرکز معماری حوزه هنری به عنوان دبیری علمی نخستین جشنواره معماری «خشت فیروزه» منصوب شد.

به گزارش ایلنا، مجدالدین معلمی (معاون هنری حوزه هنری)، علی فروزانفر را به عنوان دبیرعلمی نخستین جشنواره معماری «خشت فیروزه» منصوب کرد.

در متن حکم وی آمده است:

نظر به اهمیت معماری در زیر ساخت تمدنی که منجر به ایده‌ی برگزاری نخستین جشنواره معماری «خشت فیروزه» شده است و با عنایت به سوابق ارزشمند، انگیزه و تسلط شما در این حوزه، به عنوان دبیر علمی نخستین جشنواره معماری خشت فیروزه منصوب می‌شوید.

امید که با در نظر داشتن اهداف حوزه‌هنری و تمرکز بر شناسایی نخبگان عرصه معماری، ضمن هماهنگی با موسسه سپهر سوره هنر شاهد برگزاری جشنواره ای باشکوه و مفید باشیم.

نخستین جشنواره معماری خشت فیروزه در ۴ بخش خشت فیروزه، خشت خام، کهن خشت  و نقد خشت با اهدافی همچون تبیین و معرفی ویژگی‌های ذاتی و فنی هنر و معماری اسلامی ایرانی، رشد استعدادها و خلاقیت‌ها در زمینه معماری و شهرسازی، ترویج فضای نقد و گفتمان هنری درباره معماری متعهد به بوم و فرهنگ ایران، بسترسازی برای رشد و شکوفایی معماری مبتنی بر معرفت اسلامی و... برگزار می‌شود.

علاقمندان برای اطلاع از جزئیات فراخوان، ثبت نام و تکمیل فرم شرکت در این جشنواره می‌توانند به سایت www.artfest.ir  مراجعه کنند.

معماری خشت فیروزه جشنواره معماری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر