کد خبر: 711818 A

فصل اول و دوم مجموعه انیمیشن بوگولو تولید شد.

به گزارش ایلنا، اسداله دیانتی (مدیر استودیو رضوان) با اعلام خبر تولید فصل اول و دوم مجموعه انیمیشن بوگولو تاکید کرد: بوگولو یک انیمیشن طنز بدون دیالوگ است که صرفا با هدف سرگرمی و در استانداردهای روز جهانی تولید شده است.

وی افزود: فصل اول و دوم مجموعه بوگولو جمعا در ۲۶ قسمت حدودا چهار دقیقه‌ای تولید شده‌اند و فصل سوم و چهارم این مجموعه در حال برنامه‌ریزی برای تولید است.

28

دیانتی اظهار داشت: داستان بوگولوها داستان موجوداتی دوست داشتنی، خنده‌دار و عجیب و غریب و کوچک است که در آیینه خانه پیرمردی تنها زندگی می‌کنند و هر بار با بیرون آمدن از آن، سر به سر پیرمرد و گربه‌اش گذاشته و اتفاقات خنده‌داری را رقم می‌زنند.

مدیر استودیو رضوان ادامه داد: این سه کاراکتر بو، گو و لو  نام گرفته‌اند که هرکدام ویژگی خاصی دارد، بوگولوها بسیار احمق هستند و حتی وقتی می‌خواهند به پیرمرد کمک کنند بازهم دردسر می‌سازند. آنها می‌توانند تغییر شکل و اندازه دهند و یا درون آینه‌ها با سرعت نور حرکت کنند اما بیرون از آینه آسیب پذیرند و از دست پیرمرد در امان نیستند.

26

وی افزود: انیمیشن بوگولو در تکنیک دوبعدی کات اوت و با هدف عرضه در بازارهای جهانی تولید شده و به دلیل کوتاه بودن اپیزودها برای نشر در فضای مجازی به صورت وب سری نیز مناسب است.

گفتنی است مجموعه بوگولو به کارگردانی کیانوش عابدی و تهیه‌کنندگی اسداله دیانتی در استودیو رضوان تولید شده است. مدیریت دوبلاژ این اثر را سعید شیخ زاده برعهده داشته و موسیقی آن توسط سروش عابدی ساخته شده است.

انیمیشن بوگولوها انیمیشن بوگولو انیمیشن طنز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر