کد خبر: 711172 A

کارگاه‌های نمایشنامه‌نویسی، بازیگری و کارگردانی (با تمرکز بر آثار اکبر رادی) در قالب بخش جنبی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی و با همکاری موسسه افرامانا به مدت سه روز در مجموعه تئاتر شهر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، بخش جنبی جشنواره که در قالب سه کارگاه آموزشی با حضور و تدریس هادی مرزبان، محمد چرمشیر و مهدی کوشکی با همکاری موسسه افرامانا در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر تهران برگزار می‌شود از روز سه‌شنبه ۱۸ دی تا پنجشنبه ۲۰ دی برپا خواهد بود.

بر پایه این گزارش «روایت‌شناسی و تحلیل روایت در نمایشنامه‌های اکبر رادی با تمرکز بر نمایشنامه روزنه آبی« عنوان نخستین کارگاه بخش جنبی جشنواره است که توسط محمد چرمشیر از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۵ روز سه شنبه ۱۸ دی برگزار می‌شود.

هادی مرزبان نیز از ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز پنج شنبه ۲۰ دی ماه کارگاه «رویکردهای نوین به آثار اکبر رادی در کارگردانی» را برگزار می‌کند. همچنین مهدی کوشکی در کارگاه «مواجهه با نقش در نمایشنامه‌های اکبر رادی» از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴:۳۰ روز پنج‌شنبه ۲۰ دی با شرکت‌کنندگان سخن می‌گوید.   

بنا به اعلام دبیرخانه نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی، محل برگزاری کارگاه‌ها تالار مشاهیر ایران مجموعه تئاتر شهر تهران بوده و متقاضیان شرکت و حضور در کارگاه‌های مذکور می‌بایست با ارسال مدارک زیر به دبیرخانه جشنواره به نشانی: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران، طبقه دوم، دبیرخانه نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی نسبت به ثبت نام و رزرو اقدام کنند. هم‌چنین تلفن دبیرخانه و ثبت‌نام به شماره‌های  ۲۰- ۲۲۸۷۲۸۱۸ داخلی: ۱۵۰  و ۰۹۱۹۹۸۳۹۴۰۵  آماده پاسخگویی به سئوالات در این زمینه است. دبیرخانه جشنواره تاکید کرده به دلیل محدودیت ظرفیت پذیرش، اولویت با متقاضیانی است که زودتر نسبت به تکمیل مدارک و ارسال مدارک خود به دبیرخانه اقدام کنند.

نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی و توسط بنیاد اکبر رادی از ۱۴ تا ۲۲ دی سال جاری در مجموعه ایرانشهر، خانه هنرمندان، نگارخانه‌های آریا و نقش جهان و تئاتر شهر تهران برگزار می‌شود.

اکبر رادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر