کد خبر: 711089 A

محسن امیریوسفی مطرح کرد:

محسن امیریوسفی (تهیه‌کننده و کارگردان فیلم آشغال‌های دوست داشتنی) درباره سال ساخت این فیلم توضیحاتی ارائه کرد.

محسن امیریوسفی (تهیه‌کننده و کارگردان فیلم آشغال‌های دوست داشتنی) درباره روند ساخت این فیلم به خبرنگار ایلنا گفت: پروانه ساخت این فیلم در ۱۳۹۱/۴/۷ صادر شده و اولین‌ پروانه نمایش آن در ۱۳۹۶/۶/۲۵ صادر شده است. مقصر این تاخیر در صدور پروانه نمایش هم من نیستم!

 وی ادامه داد: در ضمن طبق خبری که هفته قبل دادیم آقای دلپاک‌ صداگذاری نسخه جدید را تازه تمام کردند و طبق درخواست آقای داروغه‌زاده بعد از دادن پروانه نمایش سال ۹۶ یک سکانس این فیلم در سال ۹۷ مجددا فیلمبرداری شد که دوباره در ۱۳۹۷/۷/۹ پروانه نمایش دوم برای این فیلم صادر شد.

 امیریوسفی افزود : با اتمام فیلمبرداری مجدد یک سکانس در سال جاری و صداگذاری نسخه جدید در هفته گذشته و صدور پروانه نمایش دوم در مهرماه ۹۷ عملا تاریخ اتمام تولید نسخه جدید فیلم آشغالهای دوست داشتنی سال ۱۳۹۷ می‌شود.

سیمون سیمونیان (مدیر دبیرخانه جشنواره فیلم فجر) درباره فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» روز گذشته درباره عدم نمایش فیلم آشغال‌های دوست داشتنی برای هیات انتخاب گفته بود: براساس آیین‌نامه منتشر شده تاریخ تولید  فیلم‌هایی بخش‌های  مسابقه سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر نباید قبل از سال 96 باشد و فیلم آشغال‌های دوست داشتنی در سال 1391 تولید شده است.

وی ادامه داد: فیلم “آشغال‌های دوست داشتنی“ به دلیل مغایرت با آیین‌نامه امکان نمایش برای هیات انتخاب جشنواره را نداشت.

محسن امیر یوسفی آشغالهای دوست داشتنی چه سالی ساخته شده است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر