کد خبر: 710145 A

السا فیروزآذر، بازیگر سینما و تئاتر در اولین تجربه کارگردانی خود نمایش «هزار و یک تو» را از پنج‌شنبه ۱۳ دی‌ماه در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می‌برد.

به گزارش ایلنا، السا فیروزآذر (بازیگر سینما و تئاتر) در اولین تجربه کارگردانی خود نمایش «هزار و یک تو» را از پنج‌شنبه ۱۳ دی‌ماه در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می‌برد و تهمینه میلانی کارگردان سینما این نمایش را افتتاح می‌کند.

السا فیروزآذر، ادیب قریب، نسیم شجاعی و بابک قادری، به‌عنوان بازیگر اصلی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین ۲۶ بازیگر گروه فرم در این نمایش حضور دارند.

نمایشنامه «هزار و یک تو» را فیروز آذر نوشته و در خلاصه داستان آن آمده: «فروید و شهرزاد (دو روان‌درمان‌گر) هم‌دیگر را در ناکجاآبادی می‌بینند و سپس درمی‌یابند که در خواب انسانی بیمار و بدبین در عصری دیگر هستند. آن دو تصمیم می‌گیرند تا وقتی در خواب او هستند خواب‌هایش را به سمت امید و مثبت‌اندیشی تغییر دهند.»

فیروزآذر درباره این نمایش نوشته: «هزار و یک تو» اولین تجربه من در اجرای تئاتر است با ۲۶ بازیگر. نوشتن آن سه سال زمان برد و فکرم را به خود اختصاص داد؛ و حالا اجرایش روحم را. نیروی‌ام از گروه دوست داشتنی‌ام است و اطمینان و گرمای قلبم هم.»

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: السا فیروز‌آذر

بازیگران: السا فیروز‌آذر، ادیب قریب، نسیم شجاعی و بابک قادری

بازیگران فرم: سروش اکار، هانیه بیات، ترمه توللی، محسن جهانشاه لو، نیوشا دلشادیان، محمدرضا شجاعیان، معصومه عبادپور، محسن عباسی، عماد اردلان، حنانه عنایتی، آرمان کارخانه، سینا کاظمی، مینا مرادی، ‌سعیده موسوی، امید موسوی، امیر مؤذنی، ساناز نام دوست، حامد نظری، امین نظری، نیلوفر وثوقی، مرضیه وکیلی، شیوا وندا.

مشاور کارگردان: محمد غزازانی، دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و مدیر تولید: محمد مهدی سجادی، دستیار دوم کارگردان و مدیر صحنه: مجید اروجلو، طراح حرکات: سارینا شاد، طراح صحنه: کامران تفرشی، طراح لباس: لیلا پناهی، لیدا ناصحی، طراح نور: رهی بالایی، طراح گریم: سپیده نقدی، طراح پوستر و بروشور: غزال عنایتی، موسیقی: مجتبی اسحاقی، مدیر تبلیغات و مشاور رسانه: مریم نراقی، منشی صحنه: شرمین صالحی، دوخت لباس و اجرای لباس: رکسانا دهری، دستیاران گریم: معصومه جاوید، ندا قرائتی، بهار تاجور، دستیاران صحنه و لباس: هدیه قهقهانی، ملیکا اصل‌پور، روابط‌عمومی: سحر نراقی و تیزر: آرمان کارخانه.

«هزار و یک تو» از پنج‌شنبه ۱۳ دی‌ماه ساعت هفت و سی دقیقه در عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه می‌رود. برای تهیه بلیت‌های این نمایش به سایت www.tiwall.com  مراجعه کنید.

السا فیروزآذر هزار و یک تو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر