کد خبر: 709992 A

دبیر علمی جشنواره شاهد از استقبال گسترده از بخش ویژه پرده‌خوانی در جشنواره ملی تئاتر شاهد خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد لارتی، دبیر علمی جشنواره ملی تئاتر هنرمندان شاهد و ایثارگر با اشاره به شرکت گروه‌های نمایشی از ۱۶ استان کشور در جشنواره، به استقبال گسترده مردمی از بخش ویژه پرده‌خوانی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: بخش ویژه پرده‌خوانی انقلاب که به مناسبت ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در این جشنواره پیش‌بینی شده است با استقبال بسیار خوبی روبرو بوده و اجرای آن تا اختتامیه جشنواره ادامه خواهد داشت.

لارتی ادامه داد: تا کنون ۱۲ اجرا در بخش نمایش خیابانی، ۶ نمایش در بخش نمایش صحنه‌ای و ۱۰ اجرا در بخش ویژه پرده‌خوانی انقلاب اسلامی اجرا شده است. در حاشیه جشنواره نیز کارگاه‌های آموزشی استاد غلامرضا خلعتبری و شهاب مجدی با حضور هنرمندان و هنرجویان برگزار شده و کارگاه استاد ولی شالی نیز امروز سه‌شنبه برگزار خواهد شد.

1

دبیر علمی جشنواره ملی تئاتر هنرمندان شاهد و ایثارگر افزود: تاکنون هنرمندانی از آذربایجان شرقی، ایلام، کرمانشاه، اردبیل، تهران، ری، کرمان، البرز، فارس، مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد و... روی صحنه رفته‌اند و اجرای نمایش‌ها تا سه‌شنبه شب ادامه خواهد داشت. چهارشنبه ۱۲ دی نیز برگزاری اختتامیه جشنواره و تقدیر از برگزیدگان پیش‌بینی شده است.

گفتنی است جشنواره ملی تئاتر هنرمندان شاهد و ایثارگر با حضور قطب‌الدین صادقی، محمود فرهنگ، محمدرضا غفاری و... در هیئت داوران از یکشنبه ۹ دی در شهر رامسر آغاز شده و تا چهارشنبه ۱۲ دی نیز ادامه خواهد داشت.

2

جشنواره تئاتر شاهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر