کد خبر: 709986 A

درحالی‌که براساس اخبار منتشر شده قرار بود فیلم سینمایی جن زیبا از روز چهارشنبه (۱۲ دی) اکران شود اما نمایش عمومی فیلم برای دومین بار به تعویق افتاد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فیلم سینمایی جن زیبا به کارگردانی بایرام فضلی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید قرار بود از روز چهارشنبه (۵ دی ماه) اکران شود اما کارگروه اکران قرارداد نمایش این فیلم را ثبت نکرد و اکران فیلم به روز چهارشنبه ۱۲ دی موکول شد اما روز گذشته دوباره کارگروه اکران قرارداد نمایش این فیلم را با وجود آغاز تبلیغات ثبت نکرد.

مهرداد فرید (تهیه‌کننده فیلم) به ایلنا گفت: فیلم جن زیبا سرگروه سینمایی ندارد اما چون ما قصد داریم نمایش فیلم را همزمان با ترکیه آغاز کنیم، کارگروه اکران اجازه داده این فیلم را اکران کنیم.

وی با اشاره به اینکه تعویق اکران فیلم به آن ضربه می‌زند، گفت: درحالی‌که ما شرایط حضور نورگل یشیلچای (بازیگر اصلی زن فیلم) را در ایران فراهم کرده بودیم و همچنین تبلیغات فیلم نیز آغاز شده بود، عدم صدور مجوز اکران به برنامه‌های ما و همچنین بازار فیلم ضربه زد ضمن آنکه با نزدیک شدن به جشنواره فیلم فجر قطعاً اکران فیلم‌های جدید تحت تأثیر قرار می‌گیرند و اثر منفی خواهند داشت.

 فرید در پاسخ به این سؤال که آیا جلوگیری از اکران این فیلم دلایل دیگری دارد، افزود: در جلسه روز گذشته دوشنبه ۱۰ دی ماه به ما اعلام شد که اکران فیلم باید از هفته آینده و ۱۹ دی ماه آغاز شود و درحالی‌که روز گذشته تا زمانی که من خودم در جلسه بودم، مصوب شد که اکران فیلم از ۱۲ دی آغاز شود اما به نظر می‌رسد زمانی که من از جلسه خارج شدم، تصمیم عوض شد.

فیلم سینمایی جن زیبا با حضور نورگل یشیلچای، فرهاد اصلانی، محرم زینال زاده و لیلا زارع ساخته شده است.

در خلاصه داستان فیلم آمده: یدالله یک سال است زنش را از دست داده و حالا غمگین است. او شب‌ها در خانه بزرگ و قدیمی‌اش تنهاست تا اینکه اتفاق جدیدی برایش رخ می‌دهد.

سایر عوامل فیلم عبارتنداز: تهیه‌کننده اجرایی: محمد فضیله - فیلمبردار: بایرام فضلی – تدوین: ابراهیم سعیدی – موسیقی: امیرعباس لطیفی - صداگذاری، میکس و ترکیب صدا: حسین قورچیان - برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: علی تهرانی- صدابردار: حسین حجازی- طراح گریم: علیرضا جوادپور - مجری طرح: علی اسفندیاری -  طراح صحنه و لباس: افسانه میرمحمدی - جلوه‌های ویژه‌ی کامپیوتری: التن نوری - جلوه‌های ویژه‌ی میدانی:  مرتضی اکبری - عکاس: علیرضا آب‌آب – پخش: فیلمیران.

فرهاد اصلانی مهرداد فرید نورگل یشیل‌چای فیلم جن زیبا بایرام فضلی اکران «جن زیبا» برای دومین بار به تعویق افتاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر