کد خبر: 709940 A

تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان انجمن علمی جامعه‌شناسی ایران و اداره کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی امضا شد.

به گزارش ایلنا، تفاهم‌نامه‌ای برای گسترش همکاری‌های مشترک، میان انجمن جامعه‌شناسی ایران و اداره کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری منعقد شد.

در نشست مشترکی که با حضور ریاضی (مدیرکل مطالعات اجتماعی و فرهنگی) و سراج‌زاده (رئیس انجمن علمی جامعه‌شناسی ایران) با محوریت بهره‌گیری از توان تحقیقات کاربردی انجمن‌های علمی در تعامل با شهرداری برگزار گردید، مقرر شد گزارش‌های علمی و تخصصی تهیه شده توسط نهادهای علمی با موضوع پژوهش‌های شهری در اختیار شهرداری تهران قرار بگیرد.

همچنین مقرر شد در راستای فعالیت موثر و مستقل انجمن‌های علمی در بحث آموزش و بازآموزی پژوهشگران، از پتانسیل انجمن‌های علمی بهره‌گیری شود و کلیه امور مربوط به آموزش، ارائه مجوز و مدارک مربوطه توسط انجمن علمی صورت گرفته و محل برگزاری دوره‌ها در دانشگاه خواهد بود.

در پایان، تفاهم شد تا به منظور رسانه‌ای نمودن پروژه‌های پژوهشی دانشجویان مقطع دکتری دارای مهارت در گزارش‌نویسی، به اداره‌کل مطالعات معرفی شوند. همچنین در خصوص همکاری انجمن علمی جامعه‌شناسی در انتشار اخبار و رویدادهای پژوهشی دفتر مطالعات در سایت اینترنتی و فضای مجازی مذاکره شد.

انجمن جامعه‌شناسی ایران سراج زاده اداره کل مطالعات فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران پژوهش‌های اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر