کد خبر: 709260 A

به دنبال پخش تصاویر نامناسب؛

به دنبال پخش تصاویر نامناسب از شبکه استانی کیش ابتدا با حکم مدیرکل مرکز کیش کارکنان مقصر در این موضوع اخراج شدند و سپس علی عسکری (رییس رسانه ملی) دستور برکناری مدیرکل صداوسیمای مرکز کیش را داد.

به گزارش ایلنا، به دنبال پخش تصاویر نامناسب از شبکه استانی کیش ابتدا با حکم مدیرکل مرکز کیش؛ کارکنان مقصر در این موضوع اخراج شدند و سپس علی عسکری (رییس رسانه ملی) دستور برکناری مدیرکل صداوسیمای مرکزکیش را داد.

همچنین رییس سازمان صداوسیما در نامه‌ای به معاون امور استان‌ها بر بررسی دقیق این اتفاق در مرکز صیانت و حفاظت سازمان صدا و سیما تاکید کرده است.

علی عسکری در ادامه این دستور با اشاره به لزوم شناسایی و کشف عوامل این اتفاق در سریعترین زمان خطاب به معاون اموراستان‌ها، افزود: لازم است با همکاری مرکز صیانت و حفاظت سازمان موضوع بررسی و نسبت به کشف عوامل و دلایل آن و برخورد جدی با متخلفان و معرفی آنها به مراجع قانونی اقدام کنید.

مدیرکل مرکز کیش نیز با عذر‌خواهی از عموم شهروندان و مردم ایران به ویژه جزیره کیش به دلیل پخش تصاویر نامناسب از سیمای این مرکز که منجر به جریحه‌دار شدن اذهان عمومی شده است، گفت: متاسفانه به دلیل اهمال، کوتاهی و البته عملی ناخواسته از سوی برخی از کارکنان این مرکز، تصاویری نامناسب در بخش کوتاهی از یک فیلم سینمایی پخش شد که در این خصوص بررسی‌ها انجام شده، عوامل دخیل در این اتفاق ناخواسته، به ترتیب از پست‌های سازمانی خود برکنار و توبیخ شدند.

نجابت با تاکید براینکه در نظارت‌های اولیه، تمامی تصاویر نامناسب مشخص و قرار بر حذف آن بوده است، افزود: متاسفانه به دلیل اهمال مدیران و ناظران برنامه، این تصاویر پخش شده است.

وی بار دیگر با عذر‌خواهی بابت پخش این تصاویر تاکید کرد: مدیران و کارکنان ولایت مدار، ساعی و پرتلاش مرکز کیش همچون گذشته با رویکرد مردم مداری، با تولید و پخش برنامه‌های مخاطب محور، می‌کوشند رضایت همشهریان و گردشگران جزیره را فراهم نماید

پخش تصاویر نامناسب از صدا و سیما پخش تصاویر نامناسب از شبکه کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر