کد خبر: 709141 A

دومین آلبوم رسمی «کاکوبند» پس از دو سال غیبت، در اولین روزهای بهمن 97 روانه بازار موسیقی می‌شود.

به گزارش ایلنا، پس از انتشار آلبوم «دعوت» در سال نود و چهار و برگزاری کنسرت‌های متعدد از سوی «کاکوبند» در سراسر کشور، دومین آلبوم رسمی این گروه با اخذ مجوزهای لازم آماده انتشار در بازار موسیقی شده است.

دومین آلبوم رسمی «کاکوبند» در حالی اوایل بهمن 97 روانه بازار موسیقی کشور می‌شود که این اثر به لحاظ فرم و محتوا، ادامه‌ای به روز شده از موسیقی و سبک و سیاق این گروه است و در تلاش است فارغ از هرگونه محدودیت زبانی و کلامی، با زبان موسیقی با مخاطبانش سخن بگوید و این مسیر باعث شده هرگونه مرزبندی جغرافیایی برای «کاکوبند» بی‌معنا باشد.

نیما صرافی‌مهر بار اصلی تولید دومین آلبوم رسمی «کاکوبند» را به دوش داشته و در این مسیر امیر علیزاده و پویا صرافی‌مهر نیز نقش زیادی در ارائه هر چه بهتر این اثر داشته‌اند و بیش از سه سال برای تولید این آلبوم وقت و انرژی صرف شده است.

دومین آلبوم رسمی «کاکوبند»  در اولین روزهای بهمن 97، تحت امتیاز موسسه آوای هنر و از سوی شرکت پخش هنر اول روانه بازار موسیقی می‌شود.

اعضای این گروه حدود دو سال است که بسیاری از تورهای کنسرت خود را در داخل و خارج از کشور به حالت تعلیق در آورده‌اند.

«کاکوبند» تجربه‌ای مبتنی بر مقدم بودن لحن بر کلام است و از همان آثار نخست برای تولید یک اثر در ژانر موسیقی جهانی تشکیل شد. این گروه ضمن ترکیب احساسات ملودیک شرقی‌ با تکنیک‌‌های موسیقی‌ غرب با محوریت موضوعات انسانی، در تلاش است با نگاهی بلندپروازانه، ازجای جای این کره خاکی مخاطبینی را به سمت آثار خود دعوت کند و استراتژی منحصر به فردی را برای مسیر هنری خود انتخاب نموده است.

قطعات موسیقی ساخته شده توسط این گروه و آواهای روی این قطعات به ظاهر فاقد معنا و مفهوم مشخصی هستند و زبان در آن محدودیتی ندارد.

آلبوم دعوت کاکوبند دومین آلبوم رسمی کاکوبند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر