کد خبر: 708869 A

حناچی:

شهردار تهران تاکید کرد که باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شهردار تهران در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی، فرهنگی، هنری ایران ساخت که در تالار وحدت برگزار شد، با بیان اینکه باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد، گفت: کسانی که در دایره قدرت جهانی هستند از همین روش برای تحریم کشورها استفاده می‌کنند همانطور که آمریکا بعد از ۱۱ سپتامبر آمریکا دو کشور را اشغال کرد.

پیروز حناچی در ادامه بیان کرد: کشور ما در ۸ سال دفاع مقدس و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود تشدید تحریم فشارها توانسته با حمایت‌های رهبر انقلاب تهدیدها را به فرصت تبدیل کند‌. همچنین جوانان با اعتماد به نفسی که دارند می‌توانند از تحریم برای توسعه کشور گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر دنیا با پدیده تحریم مواجه شده بنابراین شاید ما در کوتاه‌مدت نتوانیم کاری را انجام بدهیم اما می‌توانیم در ادامه این تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنیم.

همچنین سورنا ستاری( معاون علمی فناوری رئیس جمهوری) نیز در ادامه این مراسم گفت: جشنواره ایران ساخت با هدف تاثیرگزاری شکل گرفته ولی همه می‌دانیم با یک جشنواره نمی‌توان کار چندانی انجام داد.

وی افزود: برای تاثیرگزاری نیاز به یک حرکت اجتماعی است تا بتوان کار بزرگی انجام داد. امیدوارم این جشنواره آغاز راهی برای یک حرکت اجتماعی بزرگ باشد تا کارآفرینان بتوانند به توسعه فرهنگ و اقتصاد کشور کمک کنند.

پیروز حناچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر