کد خبر: 708409 A

نمایش «پر پر، سی مرغ پر» به کارگردانی رضا عبدالعلیزاده امروز ۷ دی با حضور مریم کاظمی در تالار هنر افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایش «پر پر، سی مرغ پر» به کارگردانی رضا عبدالعلیزاده امروز ۷ دی با حضور مریم کاظمی در تالار هنر افتتاح می‌شود. این نمایش که نوشته بهرام جلالی‌پور است و رضا عبدالعلیزاده آن را برای گروه سنی کودک و نوجوان کارگردانی کرده برداشتی از منطق‌الطیر عطار نیشابوری است که هر روز غیر از شنبه‌ها در ساعت ۱۹.۲۰ خانواده‌ها خواهد بود.

در این نمایش که کاری از گروه هنری ره آورد محسوب می‌شود، بیتا بشیری، پویا پیروز رام، سعید تاجیک، لیلی حسینی، راشین رضایی، علی شجاعی، نرگس صفامنش، محسن قمصری، شادی کارآئین، مهدیه محرابیان، فریبا سرتاض، محمدعلی مهران پور، حسین نصریو الهام یگانی ایفای نقش می‌کنند.

طراحی صحنه این نمایش را سینا ییلاق بیگی انجام داده و دستیار طراح صحنه نیز لیلا طاهری است. ساخت و نصب دکور بر عهده سامان قوچانی، جهانگیر مافی و حمید شریفات بوده و سوسن شریعتی نیز طراحی حرکت این اثر را بر عهده دارد. کیوان ضیائی طراح نور، رضا عبدالعلیزاده و سوسن شریعتی طراحی لباس را انجام داده‌اند و پریسا قاسمی دوخت لباس را بر عهده دارد. طراحی و اجرای گریم این نمایش نیز توسط حسین تبریزی و لیلا پریشان انجام می‌شود. طراحی پوستر و بروشور نیز بر عهده کیانا عبدالعلیزاده است.

در گروه کارگردانی مریم علیخانی دستیار اول کارگردان و منشی صحنه، کتایون عبدالعلیزاده دستیار دوم کارگردان، محمدعلی مهران‌پور مدیر صحنه، علی شجاعی و صبور شریفی دستیاران صحنه هستند.

انتخاب موسیقی این اثر نمایشی را سوسن شریعتی و افکت و ادیت موسیقی را فرید نوایی برعهده دارند.

روابط عمومی این نمایش زهرا شایان‌فر، عکاس بهروز خانی و آرش جلال‌آذر و ساخت تیزر و انیمیشن را مهران گل محمدی بر عهده دارند.

صفحه فروش بلیت این نمایش نیز در سایت ایران کنسرت باز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند از این طریق نسبت به خرید بلیت اقدام کنند. شماره تلفن‌های ۰۹۱۰۱۴۳۴۷۸۵ و ۸۸۳۰۶۶۴۰ نیز برای رزرو و هماهنگی اعلام شده است.

انیمیشن روابط عمومی کودک و نوجوان موسیقی هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر