کد خبر: 707464 A

از تعداد ۱۰۰ شرکت کننده در این جشواره ۷۶ نفر آثارشان را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که هیأت داوران در دو بخش عکاسی موبایل و عکاسی حرفه‌ای نفرات اول تا سوم را با وسواس و دقت بسیار انتخاب کردند.

به گزارش ایلنا، علیرضا خامسیان با بیان اینکه جشواره عکاسی از پرندگان مهاجر در روزهای چهارم الی یازدهم آذر با شرکت بیش از ۱۰۰ نفر در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد، گفت: از تعداد ۱۰۰ شرکت کننده در این جشواره ۷۶ نفر آثارشان را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که هیأت داوران در دو بخش عکاسی موبایل و عکاسی حرفه‌ای نفرات اول تا سوم را با وسواس و دقت بسیار انتخاب کردند.

 وی افزود: در بخش عکاسی موبایل خانم‌ها آرزو کریمی، مرجان موسوی و مریم نراقی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند. در بخش حرفه ای نیز آقایان محمد حسنی، مهدی حیدر و موسی الرضا رضاییان به ترتیب نفرات اول تا سوم انتخاب شدند. همچنین در این بخش از سرکار خانم سپیده برازنده تقدیر می‌شود.

 خامسیان با اشاره به استقبال خوب بانوان از این جشنواره تصریح کرد: شرکت کنندگان در این جشنواره صرفاً از استان تهران نبودند و از دیگر شهرهای ایران در این جشنواره شرکت کردند و برگزیده سوم بخش حرفه ای از شهرستان شاهرود هستند.

 دبیر اجرایی جشنواره عکاسی از پرندگان مهاجر دریاچه شهدای خلیج فارس همچنین خاطر نشان کرد: هیأت داوران برای نمایشگاه عکس از آثار رسیده ۲۸ اثر در بخش عکاسی حرفه ای و ۸ اثر ارسالی در بخش عکاسی موبایل انتخاب کردند.

 وی با بیان اینکه نیمی از شرکت کنندگان در جشنواره عکاسی از بانوان بودند، گفت: طی مراسم ویژه‌ای و با حضور شهردار محترم منطقه ۲۲ و اعضاء شورای شهر تهران و مدیران شهری جوایز برگزیدگان به آنها اهدا خواهد شد.

 خامسیان در پایان از زحمات اعضای هیأت داوران، مریم قهرمانی زاده، احسان رأفتی و امیر گلی پور قدردانی کرد.

جشنواره عکاسی از پرندگان مهاجر دریاچه شهدای خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر