کد خبر: 706498 A

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی تهران با ارسال بخشنامه‌ای دفاتر خدمات مسافرتی را ملزم به اسکان مسافران در مراکز اقامتی دارای مجوز از سازمان میراث فرهنگی دانست.

به گزارش ایلنا، شهرام علیمحمدی (معاون گردشگری استان تهران) گفت: هیچ تضمینی در امنیت، بهداشت و سلامت در مراکز اقامتی غیرمجاز برای مسافران وجود ندارد و به عنوان خط قرمز در صیانت از حق مسافران با دفاتری که برای کاهش هزینه یا سایر موارد اقدام به اسکان مسافران در این مراکز می‌کنند، برخورد قانونی را انجام می‌دهیم.

علیمحمدی از گردشگران خواست قبل از بستن قرار‌داد در مورد محل اقامت دارای مجوز اطمینان حاصل نمایند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف موارد را به کمیته رسیدگی به شکایات معاونت گردشگری به شماره ۸۸۹۳۴۸۴۴الی ۵  اطلاع دهند.

معاون گردشگری استان تهران تعداد دفاتر که اقدام به اسکان مسافران در مراکز غیرمجاز را داشته‌اند را بسیار اندک دانست و تاکید کرد: صنعت گردشگری در مقابل چنین تخلفاتی حتی در مقیاس کم بسیار آسیب‌پذیر است که در نهایت موجب بی‌اعتمادی گردشگران به صنعت گردشگری خواهد شد.

سلامت گردشگری گردشگری استان مسافران معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنعت گردشگری دفاتر خدمات مسافرتی حق اسکان مسافران در مراکز غیرمجاز را ندارند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر