کد خبر: 705928 A

دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران ضمن قدردانی از استقبال دانشجویان برای حضور و مشارکت در این دوره از جشنواره، اسامی آثار و نفرات برگزیده راه‌یافته به بخش پژوهش را معرفی کرد.

به گزارش ایلنا، گروه داوران بخش پژوهش جشنواره بیست و دوم متشکل از کامران سپهران، محمدباقر قهرمانی و زهرا خسروی بعد از بررسی چکیده مقالات ارسال شده در این بخش؛ اسامی آثار راه‌یافته به بخش پژوهش را معرفی کردند. این در حالی است که هیات داوران بر اساس سیاست اتخاذ شده دبیرخانه در این دوره آثار را با کد رهگیری و با حذف اسامی افراد شرکت کننده مورد ارزیابی قرار داده‌اند.

از میان ۲۶ چکیده مقاله صحیح رسیده به جشنواره، ۱۸ اثر انتخاب و برای ارسال مقاله کامل به بخش پژوهش جشنواره معرفی شدند. مهلت ارسال مقالات کامل پذیرفته‌شدگان ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ است.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت سال ۱۳۹۸  به همت اداره‌کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش‌های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین‌المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه‌های اجرا»، «نمایشنامه‌نویسی (جایزه اکبر رادی)، «پژوهش (جایزه فرهاد ناظرزاده کرمانی)»، «ترجمه  نمایشنامه»، «عکس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «کارگاه‌ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره‌ها» و «پایان‌نامه‌های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند سال ۱۳۹۷ میزبان هنرمندان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.

علاقه‌مندان برای کسب تازه‌ترین اطلاعات و اخبار جشنواره می‌‌توانند به سامانه اینترنتی www.iiutf.ir مراجعه کنند.

اسامی 1

اسامی 2

جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران اسامی راه‌یافتگان به بخش پژوهش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر