کد خبر: 705234 A

دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی نیز در کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در جلسه معاونت امور هنری با استاندار کرمان، مقرر شد با مشارکت و همکاری نهادهای استان کرمان، دوازدهمین دوره این جشنواره نیز در کرمان برگزار شود.

این جلسه که با حضور سیدمجتبی حسینی (معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، محمدجواد فدایی (استاندار کرمان)، محمدرضا درویشی (پژوهشگر موسیقی)، احمد صدری (مشاور معاونت امور هنری و دبیر دوره دهم و یازدهم جشنواره موسیقی نواحی)، محمدرضا علیزاده (مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان) و سورج یاسایی (مدیر انجمن موسیقی استان کرمان) برگزار شد.

در این جلسه، پس از بحث و گفت‌وگو درباره جشنواره موسیقی نواحی و ضرورت برگزاری باکیفیت جشنواره در سطح ملی با مشارکت نهادهای مختلف استان مقرر شد دوزادهمین دوره جشنواره در کرمان برگزار شود.

سیدمجتبی حسینی در این جلسه گفت: برای برگزاری جشنواره موسیقی نواحی به عنوان رویداد ملی نیاز است که نهادها و ارگان‌های استان مشارکت فعال داشته باشند و پژواک ملی از این جشنواره از استان کرمان به گوش برسد.

محمدجواد فدایی نیز در این جلسه گفت: همکاری و مشارکت همه نهادها و دستگاه‌های استان کرمان برای برگزاری دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی باکیفیت و با توجه به منافع ملی جلب می‌شود.

محمدرضا درویشی نیز گفت: برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در کرمان عادی شده است.

احمد صدری هم گفت: همکاران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و هنرمندان استان برای برگزاری مناسب جشنواره تلاش کردند.

محمدرضا درویشی جشنواره موسیقی نواحی سیدمجتبی حسینی دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر