کد خبر: 703426 A

آلبوم «شوانی شوانی»، کنسرت گروه آوای عندلیب به سرپرستی و خوانندگی شاهو عندلیبی است که در دی ۱۳۹۲ در تالار وحدت برگزار شده بود، منتشر شد.

به گزارش ایلنا، آلبوم صوتی و تصویری «شوانی شوانی» اثر شاهو عندلیبی و گروه موسیقی آوای عندلیب، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری ایران گام منتشر شد. همزمان با نشر نسخه فیزیکی اثر، می‌توان آن را از طریق سایت ریتمو، به صورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

آلبوم «شوانی شوانی» مجموعه صوتی و تصویری کنسرت گروه آوای عندلیب به سرپرستی و خوانندگی شاهو عندلیبی است که در دی ۱۳۹۲ در تالار وحدت برگزار شده بود، این اثر در قالب ۱۳ قطعه با عناوین «عاشقان»، «ساز۱»، «عاشق و مست»، «مقام۱»، «هرچند»، «مقام۲»، «نجیبی»، «مقام۳»، «شوانی شوانی»، «مقام۴»، «سابلاخی»، «ساز۲» و «نشمیل نشمیل» اجرا و تولید شده است.

شاهو عندلیبی (آواز، دف)، علیرضا دریایی، مهرداد ناصحی (کمانچه)، میلاد علیپور، آنارام زهرایی (تار)، امین گلستانی، فاطمه امان‌آبادی (عود)، مهدی بصیرت‌منش (بم قیچک)، سحر میرهاشمی (قانون)، علیرضا بشردوست (سنتور)، ماهور زمانه‌پور (تنبک)، مینا احمدی (بم تار)، میلاد قریشی (دف، بندیر) و فائزه کامیاب و سحر زیبائی (همخوان) از هنرمندانی هستند که در این اثر به هنرنمایی پرداخته‌اند.

شاهو عندلیبی گروه موسیقی آوای عندلیب شوانی شوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر