کد خبر: 703029 A

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده؛

فیلم‌های سینمایی مارموز، بمب یک عاشقانه و پیشونی سفید ۲ با استقبال مخاطبان در اکران همراه شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اکران فیلم‌های سینمایی با اضافه شدن فیلم مارموز به کارگردانی کمال تبریزی و بمب یک عاشقانه به کارگردانی پیمان معادی به چرخه اکران ادامه دارد.

علی سرتیپی (پخش‌کننده فیلم مارموز) به ایلنا گفت: فیلم سینمایی مارموز که از  روز چهارشنبه ۲۱ آذر در سینماهای سراسر کشور اکران شده، در طی دو روز به فروشی حدود ۳۱۰ میلیون تومان رسیده است.

فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه به کارگردانی پیمان معادی نیز بعد از هفت روز اکران به فروشی حدود یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان دست یافته است. 

 کلمبوس به کارگردانی هاتف علیمردانی نیز در هفته اول اکران به فروشی معادل ۷۰۰ میلیون تومان و میلیونر میامی به کارگردانی مصطفی احمدی به فروشی حدود ۳۷۰ میلیون تومان رسیده است.

آستیگمات به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی در طی سه هفته اکران به فروشی حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و پاستوریانی در طی دو هفته به فروشی حدود ۶۷۰ میلیون تومان رسیده است.

فیلم سینمایی پیشونی سفید ۲ به کارگردانی سیدجواد هاشمی نیز با وجود آنکه در هفته نهم اکران قرار دارد به فروش هفتگی ۳۰۰ میلیون تومانی دست یافته و رقم کل فروش این فیلم به بیش از ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است.

فیلم بمب فیلم مارموز پیشونی سفید2 آخرین آمار فروش فیلمهای روی پرده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر