کد خبر: 702376 A

پخش سری جدید برنامه «مشتی باش» از سیمای خراسان رضوی آغاز شد و این برنامه در روزهای آینده بر آنتن شبکه شما نیز جای خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، سری جدید برنامه «مشتی باش» در ۵۲ قسمت ۵۵ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی آرمین قاسم زاده و با اجرای «شاهین جمشیدی» به موضوعات روز فرهنگی، اجتماعی و گسترش مفاهیم انسانی می‌پردازد.

در هر قسمت از سری جدید برنامه «مشتی باش»، در کنار حضور متفاوت مهمان ویژه برنامه در فضای مشهد مقدس، آیتم‌هایی مانند مشتی تور با محور معرفی جاذبه‌های گردشگری مشهد، معرفی افرادی با منش مشتی، گزارش مردمی، آیتم حرم و دل گفته‌های مردم با امام رضا نیز پخش خواهد شد.

سری اول «مشتی باش» که چندی پیش روی آنتن رفته بود، با استقبال مخاطبان روبرو و این اتفاق باعث شد سری جدید این برنامه با هدف تزریق حال خوب، نسانیت و بازبینی در سیره امام رضا(ع) به عنوان الگوی مهربانی، بار دیگر در فهرست تولیدات صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی قرار بگیرد.

از عوامل تولید «مشتی باش» می‌توان به مجری طرح: سعید صفرپور، تهیه کننده و کارگردان: آرمین قاسم زاده، کارگردان تلویزیونی: نوید جمالی، نویسنده: امیرحسین یوسفی، مدیر فیلمبرداری: حمید شریعتی، صدابردار: حجت تقدمی، طراح صحنه و مدیر هنری: نوید فلاحت، تدوین: عاطفه شکفته و مشاور رسانه‌ای: سپیده آماده اشاره کرد.

 سری جدید «مشتی باش» هر شب ساعت 21 از سیمای خراسان رضوی و ساعت 23 از شبکه شما پخش می‌شود.

«مشتی باش» در صدا و سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر