کد خبر: 702159 A

با حمایت اپراتور شبکه علمی کشور صورت می‌گیرد:

دهمین نمایشگاه گردشگری پارس شیراز با محوریت گردشگری سلامت از روز ۲۱ آذر با حضور بیش از ۲۰ بیمارستان و مرکز درمانی و ۱۰ اتاق بازرگانی فعال در این حوزه گشایش می‌یابد.

به گزارش ایلنا، دهمین نمایشگاه گردشگری پارس شیراز با محوریت گردشگری سلامت از روز ۲۱ آذر با حضور بیش از ۲۰ بیمارستان و مرکز درمانی و ۱۰ اتاق بازرگانی فعال در این حوزه گشایش می‌یابد.

آشنایی فعالان حوزه گردشگری سلامت با پتانسیل‌ها و ظرفیت مراکز درمانی کشور و همچنین فراهم آوردن فضایی برای آشنایی دست اندرکاران این بخش از صنعت گردشگری از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

نمایشگاه امسال با حمایت هولدینگ سیمرغ سامانه به عنوان اپراتور شبکه علمی کشور (شعا) برگزار می‌شود و انتظار می‌رود که برگزاری این نمایشگاه توان کشور برای افزایش ارز‌آوری در این حوزه مهم تقویت شده تا امکان مقابله با تحریم‌های غیر قانونی تحمیلی غرب علیه کشورمان فراهم شود.

شایان ذکر است شبکه علمی کشور به عنوان اصلی‌ترین شبکه زیر ساخت برای ارتباط دانشگاه‌های کشور و اتصال ۲۰۰ دانشگاه و مرکز تحقیقاتی به آن به زودی فرآیند اتصال دانشگاه علوم پزشکی کشور را نیز آغاز خواهد کرد .

بیمارستان گردشگری مراکز درمانی گردشگری سلامت صنعت گردشگری با حمایت اپراتور شبکه علمی کشور صورت می‌گیرد حضور ده‌ها مرکز پزشکی در نمایشگاه گردشگری شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر