کد خبر: 701005 A

صنعت تبلیغات سراسر کشور در نیمه دی سال جاری، شاهد برگزاری ۳ رویداد تبلیغاتی با حمایت و برنامه‌ریزی دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی خواهد بود.

به گزارش ایلنا، همایش سراسری کارشناسان تبلیغات استان‌ها  ۱۲ و ۱۳ دی با حضور محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف بازآموزی و دانش‌افزایی قوانین و مقررات و آشنایی با سامانه الکترونیک تبلیغات برگزار می‌شود.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات و بازاریابی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران از ۱۲ تا ۱۵ دی، کانون‌های آگهی و تبلیغاتی، ارائه‌کنندگان خدمات و تولیدکنندگان کالاهای تبلیغاتی را گرد هم می‌آورد و هم‌زمان با آن نیز چهارمین جشنواره تبلیغات ایران توسط موسسه آرمان روابط عمومی برگزار می‌شود.

کانون‌ها و شرکت‌های آگهی و تبلیغاتی در نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی، دانش و تجربه خود را در تولید و بازاریابی کالاها، خدمات و تبلیغات به اشتراک خواهند گذاشت و تشکل‌های صنفی کانون‌های تبلیغاتی استان‌ها، زیرمجموعه‌هایی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نیز شهرداری‌ها در کنار حضور شرکت‌های تبلیغاتی خارجی، هم‌افزایی تازه‌ایی را تجربه خواهند کرد.

چهارمین جشنواره تبلیغات ایران با شعار حمایت از تولید کالای ایرانی در ۱۲ دی برگزار خواهد شد و آثار و فعالیت‌های تبلیغاتی ارسالی مرتبط با تولید کالای ایرانی که مورد توجه سیاست‌گزاری‌های اقتصاد مقاومتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است به طور ویژه به عنوان شاخص داوری این جشنواره مورد بررسی و داوری قرار خواهد گرفت.

وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی؛ شرکت‌ها و مؤسسات صنعتی و بازرگانی دولتی و غیردولتی؛ بانک‌ها، مؤسسه‌های اعتباری، مالی، لیزینگ‌ها و شرکت‌های تأمین سرمایه، بیمه‌ها و شرکت‌های خدمات بیمه‌ای، مؤسسه‌ها، سازمان‌ها و کانون‌های تبلیغاتی، مشاوران تبلیغات و مؤسسات تحقیقات، رسانه‌های فعال در حوزه آگهی و تبلیغات و علاقه‌مندان از مخاطبان اصلی جشنواره تبلیغات ایران هستند.

الکترونیک تبلیغات سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر