کد خبر: 700998 A

آیین گشایش نمایشگاه خوشنویسی «دستخط» دربرگیرنده آثار خوشنویسی غلامحسین امیرخانی، علی شیرازی و مجتبی ملک‎زاده ۲۳ آذر ساعت ۱۶ در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، در نمایشگاه خوشنویسی «دستخط» حدود ۷۰ اثر از امیرخانی، شیرازی و ملک‎زاده در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت. در نمایشگاه مذکور  که با مشارکت بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران و موسسه فرهنگی هنری آوای ایرانی برگزار می‎شود، آثاری از مجموعه شخصی استاد امیرخانی برای بازدید علاقمندان آماده شده است. همچنین کتیبه‎های علی شیرازی  نیز در این نمایشگاه به نمایش در می‎آیند. آثار شکسته نستعلیق مجتبی ملک زاده نیز با موضوعات مختلف ادبیات ایرانی و  با تذهیب پیمان پارس مهر (گلکار) بخش دیگر نمایشگاه «دستخط» را به خود اختصاص داده است. گفتنی است در این نمایشگاه از دو مرقع شکسته نستعلیق ملک‎زاده نیز رونمایی خواهد شد.

این رویداد آغاز تور نمایشگاهی «دستخط» است که در شهرهای مختلف کشور در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

نمایشگاه «دستخط» از ۲۳ تا ۳۰ آذر در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران برپاست. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت ۱۰ الی ۲۰ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ الی ۲۰ به گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

خوشنویسی فرهنگسرای نیاوران علی شیرازی غلامحسین امیرخانی مجتبی ملک‎زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر