کد خبر: 700765 A

افتتاح گالری هنری کلاهدوزان در خیابان مصدق با گشایش نمایشگاه "در جست و جوی خود" همراه شد تا اشتراک سیزده هنرمند را به نمایش بگذارد.

به گزارش ایلنا، جمعه شانزدهم آذرماه، مراسم گشایش و رونمایی گالری «کلاهدوزان» روز پر رفت و آمدی را برای خیابان مصدق (نفت شمالی) رقم زد.

«کلاهدوزان» در اولین دوره نمایشگاهی تعداد ۳۳قاب از آثار نقاشی ۱۳ هنرمند پیشکسوت را با عنوان «در جستجوی خود» به نمایش گذاشت. محمد احصایی، نصرالله افجه‌ای، حجت امانی، یعقوب امدادیان، فرامرز پیلارام، مهدی حسینی، صادق تبریزی، مریم سالور، داوود قنبری، رضا مافی، حسین محجوبی، منوچهر نیازی و گیزلا وارگاسینایی نقاشانی هستند که نام و آثار برجسته‌شان برای اهالی هنر ایران آشناست و تعدادی از این آثار در آیین گشایش گالری «کلاهدوزان» به تماشای عموم گذاشته شد.

سیدحمزه کلاهدوزان (موسس و مدیر گالری) درباره دلیل گشایش گالری و فعالیت جدیدش در شرایط فعلی کشور گفت: ایرانی‌ها به فرهنگ و هنر افتخار می‌کنند و در دنیا هم با این دو المان شناخته می‌شوند. من فعالیت هنری خودم را پیش از این در «هلدینگ کلاهدوزان» آغاز کرده‌م و سال‌ها در زمینه هنرهای تجسمی فعال بوده‌ام. هدف و تلاش ما حمایت دوجانبه هنر و اقتصاد از یکدیگر است و هر کدام از فعالیت‌های هنری این هلدینگ کارشناسان اقتصادی و مشاوران هنری خود را دارد.

گالری کلاهدوزان، به نشانی خیابان دستگردی(ظفر)، خیابان دکتر مصدق(نفت شمالی)، نبش کوی دهم، مجتمع سایا قرار دارد. این گالری تمام روزهای هفته دایر است و ساعت بازدید از آثار نفیس نمایشگاه «در جستجوی خود» ۱۱ تا ٢١ خواهد بود.

76

79

78

گالری ﻧﻤﺎﻳﺸﮕﺎﻩ گالری گردی كلاهدوزان گالری كلاهدوزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر