کد خبر: 699655 A

به دنبال دعوت به مناظره انجمن صنفی دفاتر مسافرتی ایران از سایت‌های آنلاین فروش بلیت، یکی از این سایت‌ها برای حضور در این مناظره اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، چندی است که بین انجمن صنفی دفاتر مسافرتی ایران و سایت‌های آنلاین فروش بلیت، اختلافاتی به وجود آمده که طی آن رئیس انجمن صنفی دفاتر مسافرتی ایران، با انتقاد از ارزان‌فروشی بدون ضابطه سایت‌های آنلاین فروش بلیت، نماینده آنها را به مناظره حضوری در مقابل خبرنگاران دعوت کرد.

ساسان نایب، مدیرعامل فلایتیو در پاسخ به شبهات مطرح شده؛ بیانیه‌ای را منتشر کرد.

454354

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«پاسخ کاملا روشن است. قیمت‌گذاری پرواز‌ها توسط خطوط هوایی صورت می‌گیرد و عاملین فروش دارای درآمد ۳ الی ۹ درصدی از فروش پروازها می‌باشند که فلایتیو بخشی از درآمد خود را برای رفاه حال مسافران به آنها برمی‌گرداند. این بازگشت درآمد در سایه تضمین بهترین قیمت به اشکال گوناگونی چون ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته، استرداد آنی وجه و خدمات متنوع دیگر با کیفیت بسیار بالا صورت می‌پذیرد. ما در فلایتیو همواره به رقابت سالم فکر کرده و می‌کنیم و هرگز قصد حذف کردن رقیبی را نداشته و نخواهیم داشت چراکه اعتقاد داریم بازار گردشگری ایران بسیار بزرگ است و تمام رقبا می‌توانند از آن سهم داشته باشند و اتفاقا وجود رقبا باعث افزایش کیفیت خدمات در بازار گردشگری شده و در نهایت به نفع مشتریان خواهد بود.

نکته جالب دیگری که باید به آن توجه کرد این است که فلایتیو خود از دل یک آژانس مسافرتی که در سال 1345 تاسیس شده و بیش از نیم قرن سابقه در حوزه گردشگری دارد بیرون آمده است. بنابراین هیچ گاه خود را جدا از این صنف ندیده و با رعایت اصول اخلاقی و اصول کسب و کار سالم و با تکیه بر توانمندی‌های نیروهای نخبه و متخصص خود اقدام به ارائه خدمات آنلاین به نام فلایتیو کرده و تاکنون برای بیش از 150 نفر ایجاد اشتغال نموده است. فلایتیو همواره پیرو قوانین وضع شده بوده و خواهد بود.

اینجانب به عنوان مدیرعامل یک آژانس 52 ساله و وبسایت فلایتیو دعوت آقای حرمت اله رفیعی برای مناظره به‌عنوان یک وب سایت موفق ایرانی در ارائه خدمات گردشگری پذیرفته و از ایشان می‌خواهم در حضور خبرنگاران به ارائه مستندات خود بپردازند.»

ایجاد اشتغال ایران بلیط رسانه هواپیما بیانیه یکی از سایت‌های آنلاین فروش بلیت به دعوت مناظره دفاتر مسا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر