کد خبر: 699523 A

کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران خانه سینما با داوری فیلم‌های کوتاه و برگزاری یک کارگاه تخصصی در نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مشارکت می‌کند.

به گزارش ایلنا، کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران خانه سینما به عنوان تنها کانون تخصصی در حوزه تبلیغات و ا طلاع رسانی سینما با امضای تفاهم نامه‌ای در نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مشارکت می‌کند.

قرار است شورای مرکزی کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران سه عضو فعال خود در حوزه‌های مختلف تبلیغات و اطلاع رسانی سینما را به عنوان داور به دبیرخانه جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران معرفی کنند تا فیلم‌های کوتاه تبلیغاتی را مورد ارزیابی قرار دهند.

براساس این تفاهم نامه همچنین بنا شد، یک کارگاه تخصصی با موضوع تبلیغات در سینما نیز توسط کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران در ایام برگزاری جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران برپا شود.

جشنواره فیلم‌های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات، تقویت ایده‌های خلاق، انتخاب و معرفی عوامل تولید کننده و آثار برتر شرکت‌ها تولید کننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری، برپا خواهد شد.

این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه‌های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی، رسانه‌های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ  ۲۹ بهمن تا یکم اسفندماه برگزار می‌شود.

تبلیغات خانه سینما سینما فیلم‌های کوتاه جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران داوری فیلم‌های کوتاه کانون طراحان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر