کد خبر: 699139 A

هفدهمین نشست تئاتر کاغذی با حضور ندا قربانیان، امید طاهری و بهزاد صدیقی توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران و با همکاری مؤسسه افرامانا عصر روز شنبه ۱۷ آذر ۹۷ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در هفدهمین نشست تئاتر کاغذی ابتدا نمایشنامه «ساده با تو با یک ترانه» نوشته ندا قربانیان نمایشنامه‌خوانی می‌شود و سپس این اثر با حضور مهمانان این نشست مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در این نشست تئاتر کاغذی که ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۷ آذر ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود، ندا قربانیان، محمود حقیری، رضا رباط جزی، عبدالرضا یعقوبی، سید فرزاد تجلی، ژینوس رحمتی و سعیده نی باقلی نمایشنامه «ساده با تو با یک ترانه» را نقش‌خوانی می‌کنند.

در خلاصه داستان این نمایشنامه آمده است: یک گروه موسیقی زیرزمینی برای ضبط آلبوم‌شان نیاز به پول دارند. ترانه، ترانه‌سرای گروه، مبتلا به بیماری لاعلاجی است. امیر پسرعموی ترانه، آهنگساز و خواننده گروه، عباس برادر ترانه و سیاوش نوازنده‌های گروه، هرکدام مشکلاتی شخصی دارند. در نهایت امیر و عباس برای به دست آوردن پول مورد نیاز حاضر می‌شوند ده روز محرم را در یک هیئت نوحه‌خوانی کنند و ...  

نمایشنامه «ساده با تو با یک ترانه» نوشته ندا قربانیان در سال ۱۳۹۶ در ۱۱۰ صفحه قطع رقعی با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه توسط نشر نودا به قیمت ۱۰۰۰۰ تومان منتشر شده و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

سلسله نشست‌های تئاتر کاغذی با هدف معرفی و بررسی نمایشنامه‌های منتشر شده جدید ایرانی ماهی یک بار در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

تئاتر کاغذی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر