کد خبر: 698667 A

امین بهروزی، ابراهیم پشت‌کوهی و هاله مشتاقی‌نیا با حکم بهزاد صدیقی، دبیر نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی به عنوان اعضای گروه انتخاب بخش مسابقه نمایشنامه‌خوانی این جشنواره معرفی و منصوب شدند.

به گزارش ایلنا، بهزاد صدیقی در احکامی با اشاره به سوابق و تجربیات ارزشمند امین بهروزی و ابراهیم پشت‌کوهی درعرصه نمایشنامه‌نویسی، نمایشنامه‌خوانی، کارگردانی و همچنین با اشاره به تجربیات ارزشمند هاله مشتاقی‌نیا در زمینه نمایشنامه‌نویسی و همچنین حضور فعالانه و تاثیر‌گذار هنرمندان مذکور در عرصه تئاتر کشور، ایشان را به‌عنوان اعضای گروه انتخاب بخش مسابقه نمایشنامه‌خوانی جشنواره رادی منصوب کرد.

بر پایه این گزارش، متن حکم دبیر جشنواره خطاب به هنرمندان مذکور به این شرح است:

به نام خداوند زیبایی و قلم

هنرمند گرامی جناب آقای / سرکار خانم امین بهروزی، ابراهیم پشت‌کوهی، هاله مشتاقی‌نیا

با توجه به تجربیات ارزشمندتان در عرصه نمایشنامه‌نویسی، نمایشنامه‌خوانی، کارگردانی و نیز حضور فعالانه و تأثیرگذارتان در تئاتر، جناب عالی/ سرکار عالی را به عنوان عضو هیات انتخاب بخش مسابقه نمایشنامه‌خوانی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب می‌کنم.

امیدوارم حضور ارزشمندتان در این رویداد ملی- فرهنگی در پویایی و هر چه بهتر برگزار شدن این جشنواره مؤثر واقع شود و انتخاب‌های شایسته جناب‌عالی بتواند الگوهایی را در عرصه نمایشنامه‌خوانی و همچنین خوانش‌های نوین آثار اکبر را به تئاتر ایران معرفی کند.

با قدردانی از شما برای پذیرش این مسئولیت، توفیق روزافزونتان را آرزومندم.

بهزاد صدیقی

دبیر نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی

بر پایه این گزارش امین بهروزی، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر و عضو کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر است. ابراهیم پشت‌کوهی نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر  و یکی از موسسان گروه تئاتر تی تووک دارای مدرک درجه دو هنری است. وی در سال ۱۳۷۹ نمایشنامه‌نویس برگزیده کشور به انتخاب کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر شده است. هاله مشتاقی‌نیا فارغ‌التحصیل تئاتر با گرایشِ ادبیاتِ دراماتیک از دانشگاه سوره است. پایان‌نامه‌ی تحصیلی‌اش که پرداخت دراماتیکِ داستان‌هایِ «جی.دی. سلینجر» از مجموعه‌ی «دلتنگی‌هایِ نقاشِ خیابانِ چهل و هشتم» است، با عنوان «آینه‌ی جی.دی.سلینجر» در سال ۱۳۸۲ منتشر شد. نمایش‌نامه‌هایِ «بعد از هرگز» در سال ۱۳۸۳، «نااَمنی» در سال ۱۳۸۷ و «مردِ مقابل» در سال ۱۳۸۸ به قلمِ او منتشر شده است.

بخش نمایشنامه‌خوانی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی به صورت رقابتی برگزار می‌شود و صرفا به خوانش آثار اکبر رادی اختصاص دارد، علاقه‌مندان شرکت در این بخش می‌توانند تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه ۱۵ آذر ۹۷ نسبت به ارسال درخواست و مدارک مورد نیاز به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند. هم چنین اسامی آثار راه یافته به جشنواره نیز روز شنبه ۱۵ دی سال‌جاری اعلام می‌شود.

نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی از ۱۸ تا ۲۸ دی ۹۷ توسط بنیاد اکبر رادی در تهران برگزار می‌شود.

ایران تئاتر هنر گروه انتخاب ابراهیم پشت کوهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر