کد خبر: 698163 A

سیدمحمود رضوی (تهیه‌کننده فیلم سینمای دارکوب) اعلام کرد که نمایش بدون مجوز این فیلم در دانشگاه اراک را توهین به دانشجویان می‌داند و آن را پیگیری می‌کند.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، فیلم سینمایی دارکوب در دانشگاه اراک به نمایش درآمد اما در زمان نمایش فیلم، مسئولان دانشگاه به دلیل حضور همزمان خانم‌ها و آقایان در  سالن، چراغ‌های سالن را روشن نگاه داشتند.  نحوه نمایش این فیلم که بدون کسب  مجوز از تهیه کننده  صورت گرفته ،واکنش سیدمحمود رضوی، تهیه‌کننده فیلم را بدنبال داشت.

سیدمحمود رضوی با اشاره به اتفاق اخیر؛ طی یادادشتی نوشت:

‌فارغ از نام فیلم، این اتفاق در هر جای کشور و در هر دانشگاهی انجام شده، توهین به ⁧ دانشجویان ⁩ بوده و مایه تاسف و خجالت است و شایسته است برگزارکنندگان در اسرع وقت به صورت عمومی عذرخواهی کنند.

اینکه یک دانشگاه بدون رعایت حقوق مادی و معنوی صاحبان فیلم اقدام به ⁧ نمایش عمومی ⁩ دارکوب با استفاده از نسخه ⁧ نمایش خانگی ⁩ کرده، عمل مجرمانه و قابل پیگرد، ⁧ سرقت ⁩ فرهنگی، ترویج و آموزش آن توسط یک نهاد آموزشی و به بهانه‌ی کار فرهنگی است! که یقینا پیگیری خواهیم کرد.

با اینکه این نمایش بدون هماهنگی، مجوز و رضایت صاحبان فیلم توسط این دانشگاه انجام شده است، اما به سهم خود و جهت دلجویی از دانشجویان محترم، طی چند روز آینده هماهنگی اکران ⁧ رایگان ⁩ ویژه دانشجویان و با ارائه کارت دانشجویی، در یکی از سینماهای اراک را انجام و اعلام خواهیم کرد.

6

واکنش تهیه کننده دارکوب به نمایش بدون مجوز این فیلم در دانشگاه ا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر