کد خبر: 697831 A

در حالیکه هنرمندان تا سی‌ام آذرماه جاری فرصت دارند پروپوزال‌های خود را تحویل دبیرخانه سومین جایزه هنر معاصر ویستا کنند، اعضای هیئت برگزاری و انتخاب آثار این رویداد معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، براساس اعلام دبیرخانه جایزه هنر معاصر ویستا، نازگل انصارنیا، پریسا پهلوان، حمید سورى ، رزیتا شرف جهان ، بهرنگ صمدزادگان و بهنام کامرانى در این دوره ایده‌های رسیده را بررسی و داوری خواهند کرد.

گالری ویستا با سه هدف اصلی شناسایى و معرفى طرح‌هاى نوآورانه در هنر معاصر ایران، اهمیت بخشیدن به نگارش طرح، پروپوزال و برنامه‌ریزى اجرایى و غنای محتوا این جایزه را طراحی و اجرا می‌کند.

فراخوان سومین دوره جایزه 30 میلیون تومانی ویستا درباره معیارهایی اصلی این رویداد می‌گوید: ویستا مانند دوره‌هاى پیشین مى‌کوشد با تاکید بر ارزیابى فکر و ایده‌هاى معاصر هنر ، شرایطى را براى معرفى و اجراى فکر و اثر برتر فراهم نماید؛ ایده سازى و اهمیت به ساز و کارها و فرآیند خلق در هنر امروز هدفى است که این جایزه فارغ از رسانه یا جنبه‌هاى زیباشناختى دنبال کرده است؛ هنرمندان پس از ارائه طرح و پروپوزال کتبى خویش ،که معیارهایى مانند معاصر بودن ، ارزش‌هاى تئوریک، اجرایى بودن و پتانسیل‌هاى  فرهنگى را شامل مى‌شود در صورت پذیرفته شدن در لیست منتخب باید بتوانند طرح‌هاى خویش را براى اجرا توجیه کنند. 

موضوع در این دوره آزاد است و طرح‌هاى کوریتوریال نیز قابل طرح خواهد بود.

آدرس سایت برای دریافت فرم فراخوان  www.vistaart.gallery/fa/vista-prize/v1398 اعلام شده است.

ایده داور جایزه هنر معاصر ویستا هنر معاصر سومین جایزه هنر معاصر ویستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر