کد خبر: 697782 A

کتاب «عشق و نفرین» نوشتهٔ سام شپرد و ترجمهٔ اشکان خطیبی به همراه نمایشنامه‌خوانی بخش‌هایی از کتاب شنبه ۱۰ آذر در بو‌ک‌لند شعبه آواسنتر رونمایی می‌شود.

به گزارش ایلنا، مراسم رونمایی از  کتاب «عشق و نفرین» نوشتهٔ سام شپرد و ترجمهٔ اشکان خطیبی به همراه نمایشنامه‌خوانی بخش‌هایی از کتاب شنبه ۱۰ آذر ساعت ۱۸ تا ۲۰ در بو‌ک‌لند شعبه آواسنتر برگزار می‌شود.

نقش‌خوانان این نمایشنامه‌خوانی عبارتند از میثم درویشان‌پور، متین نصیری، نورا پیدایش‌فرد، آریا گازر، آیسا کاوندی و فاروق حاجی‌زاده.

اشکان خطیبی کارگردان، موزیسین و بازیگر مطرح سینما و تئاتر در خصوص این کتاب گفت: دو نمایشنامه «نفرین قحطی‌زدگان» و «عشق وحشی» نوشته سام شپرد را حدود ۱۳ سال پیش ترجمه کرده و جهت چاپ به انتشارات نیلا سپردم. اما این دو اثر زمان انتشار دچار ممیزی‌های فراوان شدند و بالاخره پس از سال‌ها در قالب یک مجلد با عنوان «عشق و نفرین» منتشر شده‌اند.

او درباره محتوای این دو نمایشنامه، توضیح داد: «نفرین قحطی‌زدگان» یکی از نمایشنامه‌های سه‌گانه شپرد یعنی «کودک مدفون» و «غرب حقیقی» درباره خانواده آمریکایی است که حال و هوای آن به شکل عجیبی به وضعیت کنونی ما سنخیت دارد. مخاطبان اگر این دو متن را خوانده باشند متوجه موضوع «نفرین قحطی‌زدگان» می‌شوند. نمایشنامه «عشق وحشی» نیز برای هنرجویان تئاتر ماده خام خوبی برای کار کردن است.

این رونمایی در بوک‌لند آواسنتر واقع در خیابان موحد دانش (اقدسیه)، نبش خیابان فیروزبخش طبقه منفی یک برگزار می‌شود و ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

تئاتر خانواده عشق نفرین نمایشنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر