کد خبر: 697749 A

آثار سیاه قلم حامد نصر از ۱۵ آذر در نگارخانه فرهنگسرای معرفت روی دیوار خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، آثار سیاه قلم حامد نصر از ۱۵ آذر در نگارخانه فرهنگسرای معرفت روی دیوار خواهد رفت. در این نمایشگاه ۲۲ اثر در ابعاد ۵۰ و ۷۰ به نمایش گذاشته می‌شود که در اختتامیه این آثار به فروش می‌رسد.

حامد نصر ۱۲ سال سابقه تدریس نرم افزارهای سه بعدی و طراحی را در دانشگاه هنر و مجتمع فنی تهران دارد، تالیف چند کتاب هنری نیز  در کارنامه او به چشم می‌خورد و در حوزه نقاشی نیز در سبک‌های آب رنگ، رنگ روغن، پاستل و سیاه قلم فعالیت دارد که علاقه و تخصص وی در سیاه قلم و طراحی با زغال است. علاوه بر این حامد نصر موزیسین و ستاره موسیقی ترکی است که قطعات بسیاری را روانه بازار کرده است، قطعات مشهور او اجرای قطعه شورسو برای دریاچه ارومیه و قطعه ای برای تیم تراکتورسازی تبریز است که طرفداران ترک و حتی فارسی زبان بسیاری را با خود همراه کرده است.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه حامد نصر پنج شنبه ۱۵ آذر ماه ساعت ۱۷ در فرهنگسرای معرفت واقع در میدان شهر زیبا برگزار می‌شود. این نمایشگاه به مدت یک هفته هر روز ساعت ۱۶ تا ۱۹ میزبان علاقه مندان خواهد بود، اختتامیه این نمایشگاه نیز ۲۴ آذر ماه با اجرایی از هنرمندی وی در عرصه موسیقی به پایان می‌رسد.

55

نمایشگاه سیاه قلم حامد نصر نگارخانه فرهنگسرای معرفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر