کد خبر: 697661 A

مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو در دومین سالگرد خود برنامه‌های متفاوتی را پیش‌رو دارد.

به گزارش ایلنا، مجموعه عمارت روبرو در دومین سالگرد تاسیس خود با انتشار فراخوان‌های متنوع در چند حوزه از عموم علاقه‌مندان دعوت به همکاری کرده است.

مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو با انتشار فراخوان «ایده‌های برای حیاط»، «کار آزاد در فضای باز» و فراخوان «موسیقی حیاطی» از تمام کسانی که این امکان را بستر مناسبی برای حرکت در مسیر ایده‌های خود می‌دانند دعوت به همراهی می‌کند.

پروژه کار محیطی از آذر ماه سال ۱۳۹۶ به صورت آزمایشی شروع شده و اکنون بعد از گذشت یک سال فعالیت رسمی خود را شروع کرده است. در حال حاضر پروژه «گل های سربریده»، «میز نور» و «پوشش زنده» در قالب فراخوان‌های اعلام شده در عمارت روبرو اجرا می‌شوند.

همچنین از دیگر برنامه‌های مهم سالگرد عمارت روبرو برگزاری کنسرت «فدریکو آلبانیز»، موسیقی‌دان و نوازنده مطرح ایتالیایی در ایران است. این برنامه موسیقی دومین برنامه از پروژه «رزونانس» در ایران است که سال گذشته با کنسرت نور پاییزی «الافور آرنالدز» شروع شد و امسال با کنسرت ساعت گرگ و میش «فدریکو آلبانیز» و با همکاری سفارت آلمان ادامه دارد. این برنامه ۱۶ آذر ماه و در دو سانس ۱۹ و ۲۲ در تالار اندیشه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان از طریق سایت ایران کنسرت می‌توانند برای خرید بلیت اقدام کنند.

آلمان پوشش فرهنگی هنری موسیقی تالار اندیشه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر