کد خبر: 697656 A

گروه اجرایی «روزمرگی» جمعه شب بعد از پایان اجرای این اثر نمایشی سالروز تولد حمید امجد نویسنده و کاگردان پیشکسوت تئاتر را جشن گرفتند.

به گزارش ایلنا، گروه اجرایی نمایش «روزمرگی» که این روزها به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج  در خانه نمایش مهرگان روی صحنه رفته، بعد از پایان اجرای این اثر نمایشی سالروز تولد ۵۰ سالگی حمید امجد را با حضور محمد رحمانیان، نگار اسکندرفر، علیرضا تابش، رضا یزدانی، سهیلا گلستانی، خاطره اسدی، شهرام زرگر و... جشن گرفتند.

WhatsApp Image 2018-11-29 at 14.15.55

لیلی عاج نویسنده و کارگردان «روزمرگی» بعد از اتمام اجرای این اثر نمایشی در حضور تماشاگران گفت: امشب در بین ما کسی حضور دارد که به هیچ عنوان نیازی به معرفی ندارد و فکر می‌کنم هیچ واژه‌ای هم در تجلیل از این بزرگمرد ادبیات نمایشی پیدا نخواهد شد. او بدون تردید یکی از چهره‌های ممتاز تئاتر کشورمان است که همگی به وجودش می‌بالیم.

 وی ادامه داد: امشب بسیار مفتخریم که توسط گروه اجرایی نمایش «روزمرگی» و همراهی محمد رحمانیان و علیرضا فولادشکن تولد ۵۰ سالگی استاد حمید امجد را گرامی می‌داریم و تصور می‌کنم این حداقل کاری بود که می‌توانستیم که در کنار شما تماشاگران برای شاگرد خَلَف استاد بیضایی انجام دهیم.

WhatsApp Image 2018-11-29 at 14.15.41

حمید امجد هم در سخنانی کوتاه گفت: از همه دوستانی که امشب برای من جشن تولد گرفتند قدردانی می‌کنم، البته بسیار هم خوشحالم که امشب به تماشای نمایش «روزمرگی» با هنرنمایی شاگردان مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان نشستم که دوست دارم درباره جزییات آن بیشتر با گروه اجرایی صحبت کنم.

 نمایش «روزمرگی» عنوان جدیدترین اثری است که به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج از چهارم آذر در خانه نمایش مهرگان (سالن شماره ۲) روی صحنه می‌رود. در این اثر که علیرضا فولادشکن تهیه‌کنندگی آن را به عهده دارد، آلاله زارع‌طلب، غزل میرزایی، الناز اسماعیلی، المیرا صارمی ایفای نقش می‌کنند.

WhatsApp Image 2018-11-29 at 14.16.14

حمید امجد نمایش روزمرگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر