کد خبر: 697613 A

در پی اتفاقات روز گذشته برنامه من و شما؛

آرش ظلی‌پور (مجری برنامه من و شما) با انتشار یادداشتی ضمن عذرخواهی از مسعود فراستی، او را مجددا به برنامه من و شما دعوت کرد.

به گزارش ایلنا؛ آرش ظلی‌پور (مجری برنامه من و شما) با انتشار یادداشتی ضمن عذرخواهی از مسعود فراستی، او را مجددا به برنامه من و شما دعوت کرد.

متن یادداشت ظلی‌پور به شرح زیر است:

«به نام بهترین قاضى

از چند روز پیش که مشخص شد مهمان این هفته «من و شما» آقای مسعود فراستی ست به اتفاق نویسنده و به همراهی تهیه‌کننده برنامه شروع به تحقیق و جستجو و طراحی سوال و‌ نقطه گذاری برای یک گفتگوی جذاب کردیم که در خاطر مخاطب و میهمان به عنوان یکی از بهترین گفتگوهایش ثبت و ضبط شود؛ قصدی که برای همه میهمانان قبل از حضورشان داریم. اما این بار قصد ما به سرانجام نرسید و جناب مسعود فراستی مهمان این هفته ما، در یک اقدام غیرمنتظره برنامه را ترک کردند و حاضر نشدند پاسخگوی سوالات ما باشند. می‌خواستیم با هم به تحلیل رفتارها و حاشیه‌های پیش از این مهمان بپردازیم که امکان‌پذیر نشد. من به عنوان مجری «من و شما» در مقاطعی از گفتگو و در حمایت از مخاطبی که حدس زدم دارد از جانب مهمان مورد توهین قرار می‌گیرد؛ متاسفانه در برخی از مقاطع نتوانستم آرامش لازم را حفظ کنم و همین باعث بروز سوتفاهماتی شده است.

جناب آقای فراستی من دوست داشتم منتقدی که همه سینما از زیر تیغ نقدش رد شدند به ما به عنوان یک برنامه تلویزیونی اجازه سوال و نقد جدی را می‌داد و هرگز دلمان نمی‌خواست که کم تحملی شما را ببینیم اما به هر دلیلی این اتفاق افتاد و من به عنوان مجری و به نمایندگی از تیم «من وشما» از آنجا که شما حکم بزرگ‌تر را برای ما دارید از شما عذرخواهی می‌کنم اگر میزبان خوبی نبودم و مهمانی ما با طبع شما سازگار نشد. هر زمان که تمایل داشته باشید در فضای آرام و بدون سوتفاهم ما دوباره میزبان شما خواهیم بود، ما دوست داریم سوالات باقیمانده امروز را از شما بپرسیم چون شما برای ما مهم و قابل احترام هستید و برای همه اعضای تیم من و شما اتفاق ناراحت کننده‌ای‌ست که مهمان‌نواز خوبی نباشیم آن هم برای صندلی که روی آن از استاد علی نصیریان و جمشید مشایخی تا آتیلا پسیانی، حامد بهداد، رضا کیانیان، محمدرضا فروتن ، هنگامه قاضیانی و خیلی از ستاره‌های درخشان این سینما نشسته‌اند و با لب خندان بیرون رفته‌اند. امیدواریم مخاطبان ما که همراهان گرانبهای ما هستند اتفاق رخداده را با طبع مهربانشان ببخشند.

یا علی

آرش ظلی پور»

روز گذشته مصاحبه آرش ظلی‌پور با مسعود فراستی در برنامه من و شما به‌گونه‌ای پیش رفت که فراستی برنامه زنده تلویزیون را ترک کرد و این موضوع با واکنش‌های بسیاری در فضای مجازی همراه شد.

برنامه من و شما هر جمعه ساعت ۱۳ به تهیه‌کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی‌پور میزبان چهره‌های هنری می‌شود و این اولین بار نیست که چنین اتفاقات حاشیه‌ای برای آن ایجاد شده است.

تلویزیون جمشید مشایخی رضا کیانیان علی نصیریان تهیه کننده فراستی یادداشت منتشر کرد؛ مدیر شبکه عذرخواهی ظلی‌پور عذرخواهی کرد فراستی مجددا به من و شما دعوت شد! دعوای ظلی‌پور و فراستی روی آنتن زنده تلویزیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر