کد خبر: 696664 A

امین شکرشکن (خواننده موسیقی پاپ)، فصل جدید فعالیت‌هایش را با انتشار نخستین قطعه رسمی خود با نام «آی مردم» آغاز و از انتشار موزیک ویدیو و آلبوم رسمی‌اش تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا، امین شکرشکن (خواننده موسیقی پاپ)، فصل جدید فعالیت‌هایش را با انتشار نخستین قطعه رسمی خود  با نام «آی مردم» آغاز و از انتشار موزیک ویدیو و آلبوم رسمی‌اش تا پایان امسال خبر داد و گفت که به‌زودی در برنامه «من و شما» به‌عنوان مهمان حضور پیدا می‌کند. 

شکرشکن، فصل تازه فعالیت‌های موسیقایی خود را با همکاری و حمایت محمد آینه‌چی آغاز کرده است و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پس از قطعه «آی مردم»، دو تک آهنگ دیگر نیز از او پیش از انتشار نخستین آلبوم رسمی‌اش منتشر می‌شود.

«آی مردم» از سروده‌ها و ساخته‌های پژواک انتظاری، توسط عباس بنازاده تنظیم‌شده و محمد آینه‌چی مدیریت تولید آن را بر عهده داشته است.

شکرشکن درباره نخستین قطعه رسمی‌اش گفت: این آهنگ در سبک دیپ هاوس ساخته و تنظیم‌ شده است و فضایی عاشقانه و رمانتیک دارد و با کارهای قبلی من نیز تفاوت‌های زیادی دارد و امیدوارم موردتوجه مخاطبان قرار بگیرد. همچنین موزیک ویدیو این قطعه به کارگردانی و تصویربرداری عباس بهشتی آماده انتشار است که در روزهای آینده منتشر می‌شود. 

این خواننده در مورد آغاز فصل جدید فعالیت‌هایش گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پس از انتشار تک آهنگ و موزیک ویدیو «آی مردم»، دو تک آهنگ و یک موزیک ویدیو در پروسه‌های زمانی گوناگون و پیش از انتشار نخستین آلبوم رسمی، منتشر خواهیم کرد و این قطعات در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

او درباره نخستین آلبوم رسمی خود توضیح داد: در این آلبوم با هنرمندان سرشناس موسیقی چون عبدالجبار کاکایی، پژواک انتظاری، علی کیانی، عباس بنازاده، آرتین زمانی، محمد فلاحی و حسین پورمعصومی همکاری داشته‌ام و مراحل تولید و اخذ مجوز نیز به پایان رسیده است و تا پایان امسال نسبت به انتشار نخستین آلبوم رسمی‌ام اقدام خواهم کرد که جزییات آن را به‌زودی اعلام می‌کنم.

 

 

موسیقی پاپ آی مردم امین شکرشکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر