کد خبر: 696466 A

ستاد برگزاری پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) اسامی اعضای هیات داوران پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) را منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، ستاد برگزاری پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) اعضای هیات داوران بخش رقابتی این دوره را معرفی کرد. اجراهای حضوری بخش رقابتی جشنواره طی روزهای 8، 9، 15 و 16 آذر در فرهنگسرای نیاوران میزبان شرکت‌کنندگان خواهد بود.

براساس اعلام دبیرخانه افلیا پرتو، میلاد کیایی، بهناز ذاکری، پری ملکی، مظفر شفیعی، وارطان ساهاکیان، مجید ناظم‌پور، بابک شهرکی و پویان آزاده به عنوان اعضای هیات داوران بخش رقابتی پنجمین جشنواره موسیقی نوای خرم معرفی شده‌اند، این در حالی است که هنرمندان معرفی شده به تفکیک برنامه‌ریزی‌هایی که از سوی ستاد برگزاری جشنواره برای بخش رقابتی در نظر گرفته شده، آثار به صحنه رفته در سه بخش نوازندگی، خوانندگی، گروه نوازی و ارکسترال را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. 

اختتامیه پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) نیز روز پنجشنبه 22 آذر 1397 در تالار وحدت تهران با حضور شرکت‌کنندگان، علاقه‌مندان موسیقی ایرانی، هنرمندان و تعدادی از مدیران فرهنگی برگزار می‌شود.

پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) با هدف ارتقای سطح هنری و موسیقایی و استفاده از نمونه‌ها و الگوهای موجود در هنر ایرانی برای  هنرمندان گروه سنی زیر 18 سال، توسط موسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش» با مدیریت بردیا صدرنوری در فرهنگسرای نیاوران تهران و تالار وحدت برگزار می‌شود. 

در این دوره از جشنواره که با همکاری دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میزبان دوستداران موسیقی اصیل ایرانی است، نوازندگان  تمامی سازها، خوانندگان و همچنین گروه‌های موسیقی کودک و نوجوان داوطلب (کمتر از ۱۸ سال) با اجرای یکی از تصانیف و یا قطعات بی‌کلام روح‌الله خالقی، مجید وفادار، مهدی خالدی، علی تجویدی، همایون خرّم‌، حبیب‌الله بدیعی،  پرویز یاحقی و اسداله ملک که به شکل رسمی عرضه شده، به صورت تک‌خوانی، تک‌نوازی، هم‌خوانی، هم‌نوازی و گروه‌نوازی در این جشنواره شرکت خواهند کرد.

جشنواره و جایزه همایون خرم نوای خرّم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر