کد خبر: 695922 A

حسین بهروزی‌نیا (نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی) شنبه بیست و چهارم آذر تازه‌ترین کنسرت خود را برای اولین بار با گروه «بربطیان» در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، گروه موسیقی «بربطیان» روز شنبه 24 آذر برای اولین بار کنسرتی را با همراهی حسین بهروزی‌نیا (نوازنده عود) در تالار وحدت تهران اجرا می‌کند. برنامه این کنسرت اجرای آثاری از حسین بهروزی‌نیا است که در بخش‌های مختلف پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. 

در این کنسرت که شامل هفت نوازنده عود و بربت و چهار نوازنده سازهای کوبه‌ای است بهناز بهنام‌نیا، مریم خدابخش، امین حیدری، حمید خوانساری، امین یساولی، حمید حاصلی به عنوان نوازندگان بربط و نگار اعزازی، فرهاد صفری، بهنام معصومی، پژمان نقشبندی به عنوان نوازندگان سازهای کوبه‌ای گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند. 

حسین بهروزی‌نیا از جمله نوازندگان و آهنگسازانی است که بعد از دوری چند ساله از کشور فعالیت‌های مستقلی را در قالب کنسرت‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعدد در شهرستان‌ها انجام داده است. او بعد از برگزاری کنسرت تهران نیز مجموعه برنامه‌هایی را در شهرستان‌ها برگزار می‌کند. 

اولین کنسرت گروه «بربطیان» ساعت 21:30 روز شنبه 24 آذر در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای خرید بلیت این اجرا می‌توانند به سامانه تیوال مراجعه کنند.

تالار وحدت حسین بهروزی نیا گروه موسیقی بربطیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر