کد خبر: 695921 A

اثر جدید سید مهرداد ضیایی، شاعر و نمایشنامه‌نویس، به نام «مرا به پیراهنت بسپار» منتشر شد. جلسه نقد و بررسی این اثر با حضور هرمز علیپور و امید بیگدلی، در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مجموعه شعر«مرا به پیراهنت بسپار» تازه‌ترین مجموعه شعر سیدمهرداد ضیایی شاعر، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، نقد و بررسی می‌شود.

امید بیگدلی و هرمز علی‌پور منتقدان مجموعه شعر« مرا به پیراهنت بسپار» می‌باشند که از سوی نشر چلچله به چاپ رسیده است.

این هنرمند، مجموعه شعر «ابرهایی به شکل هیچ» و کتاب‌هایی مانند «داستان عینک»٬ «قصه  ظرف‌ها و آدم‌ها»- برای کودکان و نوجوانان – و نیز «تاریخ و اسناد نمایش در ایران» همچنین پژوهش و تالیف در دایره‌المعارف بزرگ اسلامی و دانشنامه  ادب فارسی  را در کارنامه خود دارد. او سال‌هاست که به نمایشنامه‌نویسی برای رادیو و تئاتر و نیز فیلمنامه‌نویسی برای سینما و تلویزیون و فیلم‌های مستند مشغول است.

  نقد و بررسی مجموعه شعر« مرا به پیراهنت بسپار» سه شنبه ۶ آذر، ساعت ۱۷، طی یکصد و ششمین نشست تخصصی زرین قلم در فرهگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت حضور در این برنامه می‌توانند به نشانی پاسداران، خیابان شهید گل‌نبی، خیابان شهید ناطق‌نوری، میدان قبا، فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی مراجعه نمایند.

فرهنگسرای رسانه هرمز علیپور مرا به پیراهنت بسپار سید مهرداد ضیایی امید بیگدلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر