کد خبر: 695851 A

علیرضا قربانی هشتم و نهم آذر در کپنهاگ دانمارک و گنت بلژیک روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، علیرضا قربانی برای اجرای دو کنسرت راهی اروپا می‌شود. این خواننده موسیقی ایرانی طی روزهای 29 و 30 نوامبر (پنجشنبه و جمعه هشتم و نهم آذر) در شهر کپنهاگ دانمارک و گنت بلژیک روی صحنه می‌رود.

اجراهای علیرضا قربانی به دعوت دو مجموعه فرهنگی که در زمینه موسیقی فعالیت می‌کنند انجام خواهد شد. در این سفر سامان صمیمی به عنوان آهنگساز و نوازنده کمانچه، میلاد محمدی به عنوان نوازنده تار و زکریا یوسفی به عنوان نوازنده سازهای کوبه‌ای همراه علیرضا قربانی خواهند بود.

 اجراهای بین‌المللی علیرضا قربانی به این دو کنسرت محدود نمی‌شود و تا این لحظه، برگزاری کنسرت او در کانادا هم قطعی شده است. خواننده آلبوم «فروغ» روز 20 ژانویه 2019 (چهارشنبه دهم بهمن 97) همراه با ارکستر سمفونیک ونکوور قطعات ارکسترال موسیقی ایرانی را اجرا خواهد کرد. این اجرا در سالن اورفیوم که یکی از معتبرترین سالن‌های کانادا است روی صحنه می‌رود.

از سوی دیگر چندی پیش هم اعلام شد که این خواننده باسابقه قرار است برای فیلم‌سینمایی «سرکوب» قطعه‌ای را با موسیقی آرش گوران بخواند. این فیلم‌سینمایی به کارگردانی «رضا گوران» و با بازی باران کوثری، سارا بهرامی، الهام کردا، پردیس احمدیه، رویا افشار و جمشید هاشم‌پور تولید شده است و زمزمه‌های اکران آن برای جشنواره فیلم فجر امسال به گوش می‌رسد.

علیرضا قربانی اجرای علیرضا قربانی در دانمارک اجرای علیرضا قربانی در بلژیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر