کد خبر: 695770 A

مسابقه استعدادیابی «فوتبالی‌ها» در شبکه دو برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، شبکه دو سیما اولین برنامه استعدادیابی فوتبال برای کودکان و نوجوانانِ 8 تا 18 ساله را تحت عنوان مسابقه‌ای به نام «فوتبالی‌ها» برگزار می‌کند.

کودکان و نوجوانان فوتبال دوستِ سراسر کشور که در رده سنی 8 تا 18 سال قرار دارند با ارسال نام و نام خانوادگی خود به شماره 30000202 می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

این مسابقه در دو سطح فردی و گروهی برگزار می‌شود. در رده فردی استعدادهای شرکت‌کنندگان در بخش‌هایی نظیر توانایی روپایی زدن، سرعت حرکت با توپ، نقطه زنی در دروازه، پرتاب اوت، دروازه بانی و ... مورد سنجش قرار می‌گیرد. همچنین در سطح گروهی نیز تیم‌هایی 6-5 نفره در مسابقاتی شرکت می‌کنند که توانایی کار با توپ فوتبال و فعالیت گروهی‌شان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فصل اول «فوتبالی‌ها» که قرار است در ایام دهه فجر روانه آنتن شود به کشف استعدادهای کودکان و نوجوانانی اختصاص دارد که در مرحله اول  از میان علاقمندانِ حضور در این مسابقه انتخاب شده‌اند.

«فوتبالی‌ها» کاری است از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی حمید اسکویی که تیزر فراخوان این مسابقه از امروز (دوشنبه 5 آذرماه) روزانه در ساعات مختلفی از شبکه دو سیما قابل مشاهده است.

استعداد یابی فوتبال در شبکه دو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر