کد خبر: 695735 A

دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران اسامی آثار راه یافته به بازبینی در «بخش تئاتر صحنه مناطق» و آثار راه یافته به جلسه دفاع از طرح و ایده «بخش تجربه‌های اجرا» را معرفی کرد.

به گزارش ایلنا، دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با قدردانی از استقبال دانشجویان برای حضور و مشارکت در این دوره، اسامی آثار راه یافته به بازبینی «بخش تئاتر صحنه مناطق» و جلسه دفاع از طرح و ایده «بخش تجربه‌های اجرا» را منتشر کرد.

گروه ارزیابی و انتخاب طرح و ایده‌های بخش تجربه‌های اجرا متشکل از ندا شاهرخی، سامان خلیلیان و حسین توازنی زاده آثار راه‌یافته به جلسه دفاع از ایده و طرح اجرایی این بخش را معرفی کردند. همچنین فارس باقری، سینا ییلاق بیگی و سیاوش قائدی اسامی آثار راه یافته به بازبینی بخش تئاتر صحنه مناطق را ارزیابی و معرفی کردند. این در حالی است که هردو گروه ارزیابی و انتخاب طرح‌ و ایده‌های اجرایی بر اساس سیاست اتخاذ شده دبیرخانه در این دوره آثار را با کد رهگیری و با حذف اسامی افراد و هنرمندان شرکت کننده مورد ارزیابی قرار داده‌اند.

بر اساس گزارش ارائه شده از سوی ستاد برگزاری جشنواره از میان ۴۸ اثر صحیح دریافت شده در بخش تجربه‌های اجرا ۳۸ اثر به جلسه دفاع از طرح و ایده دعوت خواهند شد و همچنین از میان ۲۱۱ اثر صحیح دریافت شده در بخش مناطق،  ۱۸۸ اثر به بازبینی این بخش راه پیدا کرد.

طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی دبیرخانه جشنواره صاحبان آثار راه‌یافته در بخش تجربه‌های اجرا در تاریخ‌های ۵، ۶ و ۷ آذرماه به جلسه دفاع از طرح و ایده دعوت خواهند شد. همچنین راه‌یافتگان بخش مناطق جهت ارسال فیلم کامل اثر برای بازبینی تا ۱۵ بهمن‌ماه فرصت خواهند داشت. چنانچه دانشجویان یک هفته قبل از شروع فرآیند بازبینی، کسری مدارک لازم از جمله گواهی اشتغال به تحصیل و مجوز نویسنده یا مترجم حتی در صورت اقتباس را ارائه ندهند، بازبینی نخواهند شد.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت سال ۱۳۹۸ به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش‌های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین‌المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه‌های اجرا»، «نمایشنامه‌نویسی (جایزه استاد اکبررادی)،  «پژوهش» (جایزه فرهاد ناظرزاده کرمانی)»، «ترجمه  نمایشنامه»، «عکس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «کارگاه‌ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره‌ها» و «پایان‌نامه‌های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند سال ۱۳۹۷ میزبان هنرمندان و دانشجویان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.

اسامی بخش تجربه‌های اجرا:

تجربه‌های اجرا 1

تجربه‌های اجرا 2

اسامی بخش تئاتر صحنه مناطق:

 

دانلود فایل
اشتغال تئاتر علوم تحقیقات و فناوری دومین جشنواره جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر